Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Észrevettétek hogy a munkaerőh...

Észrevettétek hogy a munkaerőhiány miatt másképp bánnakm veletek a munkahelyen? Bér légkör bánásmód stb?

Figyelt kérdés

Állítólag hatalmas a munkaerőhiány és más nem az ember fut a hely után, hanem a hely fut az ember után. Állítólag.... hát én ezt marhára nem látom.


Ti észrevettétek a munahelyen h bármi is változott? Továbbra is szar a pénz emelés semmi, ha nem teszik ott az ajtó, naponta elhangzik, úgy beszélnek az emberrel mint egy utolsó darab szarral, pedig diplomások is vannak itt diplomás állásban is.

Mi változott? Hol és hogyan mutatkozik meg h munkaerőhiány van? Én nem látok semmit csak a szar bért és a kutya bánásmódot és az állását féltő munakerőt. Mást nem látok!!


2018. júl. 19. 07:28
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Nem én a kivétel vagyok aki erősíti a szabályt.
2018. júl. 20. 12:52
 32/39 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt leírni, süt rólad. Oké, még a szakmunkás képzőt megkockáztatnám, oda se kell több ész. A magasabb végzettség némi értelmet is igényel, ami nálad nincs meg. De ha annyira jó szakmád van, miért vergődsz fosér, hugyér, hm, HM, HMMM???
2018. júl. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

". De ha annyira jó szakmád van,"


Hol írtam én ilyet? Hm? Én épp azt írtam van 4 DB szakmám ami a négy együtt nem ér 5 f-tot se.

Én ezt írtam.


És röhögök azokon akik azt mondják tanulni kellett volna meg ha lenne szakmám..... tanultam.

Van szakmám. Több is. Mit ér? semmit.

2018. júl. 20. 18:46
 34/39 anonim ***** válasza:
Gondolkodni kellett volna, nem ész nélkül tanulni a szakmákat, hanem EGY olyat választani, amiből meg tudsz élni. Elemi logika, tudod... Bár neked tényleg életképtelennek kell lenned, ha még négy szakmával se boldogulsz.
2018. júl. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

"ha még négy szakmával se boldogulsz."


Van itt bőven olyan akinek több szakmája van akár még nálam is több. Van akinek még diplomája is. És ugyanitt van ahol én.

Úgy tűnik nem evezek egyedül a hajóban nemde?

2018. júl. 20. 19:12
 36/39 anonim ***** válasza:
Nem ugyanitt tartanak ahol te, mert nekik nem abból áll az életük, hogy munkaügyis trollnak adják ki magukat. És ha itt is tartanak, attól még te nem leszel kevésbé gázabb. Ha más beleugrik a kútba, te is beleugrasz? Nem baj, hogy hülyeség, ha más is megtette, attól kevésbé leszel hülyébb? Nem. Más butasága nem mentség a saját magunk tudatlanságára, úgyhogy ne példálózz másokkal, főleg, hogy nem is tudhatod, ők miért tartanak ott ahol. Bármennyire is hiszed, nem ez az oldal a világ, szóval ne hidd, hogy bárkit is ismersz innen. Ismét a saját tudatlanságodat mutattad meg, úgyhogy nem fecsérlek rád több időt. További jó munkát.
2018. júl. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
A francokat bannak maskepp.Lesz@rj@k.A fizeteseken se emelnek mert amig lesznek akik hugyert szarert elvallaljak a bio robotodkodast addig marhara nem erdekli oket hogy 1 millio magyar mar kint van.Itt a munkaltatoi fejekben van oriasi baj s ez igy is marad a piackepes 20on 30on eves korosztaly kivandorol akkor jonnek az idosebbek meg a nyugdijasok mert azok nem valogatnak 100ert is beulnek 12 oraba dolgozni mert orulnek ha foglalkoztatjak oket.Hiaba van még szakember az orszagban mondjuk 10 ev tapasztalattal az meg azert nem jo mert 200at ker 35 evesen.S hat hů meg jujjj milyen sok az mi nem fogunk ennyit adni de a kedves vezetosegnek a 3ik haza nő ki a foldbol s evente 3szor utazik a kanarira.Dolgozz rabszolga! Nincs munkaerohiany munkaltato hiany van nem is keves mert igaz munkahely van annyi mint a dog csak milyen munka milyen fizetessel milyen vezetoseggel.Egy hirdetesben a kvalifikaciok elvarasok felsorolasa az megy ezerrel..a fizetes? Ohh hat hogy gondolja a proli termeszetesen ingyen varja a melot./ 120ezer netto/ rakd ki a beled is erte ha kicsivel feljebb lossz mert mondjuk kint 1500 euro a sz@rpucolas ahh annyi nekunk nincs. Nos p@r@szt vagy fizetsz rendesen s biztosan jo szakembert fogsz a penzedert kapni, vagy fizess minimalbert s viseld a kovetkezmenyeit ne allits fel kovetelmenyeket ne kerj 1000 papirt nyelvtudast 12 ora melot, mert annyit fogsz kapni amennyit fizetsz erte kedves magyar munkaltato.Cserelodnek az emberek nincs egy stabil dolgozod aki kb 5 eve ott van mert igy vagy ugy felmond ha mashol zoldebb a fu.Ujabb betanitas s igy tovabb tehat olyan termeket kapsz amire van penzed.Iskolaim vannak munkatapasztalatom nem keves megis ha a takaritas ad tobbet akkor oda megyek adott esetben.A dolgozo penzbol el fizetnie kell a szamlait stb stb.
2018. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Ha teheted menj külföldre, mert ennek itt nem sok értelme van. Ez a megoldás. :)
2018. aug. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Most mi a fene van? 1 napon belül ez már a második többhetes kamutrollkérdés, ami már hálistennek, elsüllyedt, erre valaki felhozza egy hozzászólással. Nem kellene etetni a trollt.
2018. aug. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!