Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Észrevettétek hogy a munkaerőh...

Észrevettétek hogy a munkaerőhiány miatt másképp bánnakm veletek a munkahelyen? Bér légkör bánásmód stb?

Figyelt kérdés

Állítólag hatalmas a munkaerőhiány és más nem az ember fut a hely után, hanem a hely fut az ember után. Állítólag.... hát én ezt marhára nem látom.


Ti észrevettétek a munahelyen h bármi is változott? Továbbra is szar a pénz emelés semmi, ha nem teszik ott az ajtó, naponta elhangzik, úgy beszélnek az emberrel mint egy utolsó darab szarral, pedig diplomások is vannak itt diplomás állásban is.

Mi változott? Hol és hogyan mutatkozik meg h munkaerőhiány van? Én nem látok semmit csak a szar bért és a kutya bánásmódot és az állását féltő munakerőt. Mást nem látok!!


2018. júl. 19. 07:28
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Nem mindenhol, és nem.minden szektorban.


Keleten közmunkásokat dolgoztatnak gyárban, mert azoknak csak 60-at kell fizetni, és van így is, akinek nem jut munka. Nyugaton pedig hiány van a betanított csicskából.

2018. júl. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Nem volt változás, előtte is megbecsültek. Rendes fizetés, kiemelkedő munkakörülmények, cafetéria, előléptetések, satöbbi.
2018. júl. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

"y üveg 20-30 ezer forintos minőségi piával. "


Az a fizetésem kb negyede lenne...

2018. júl. 19. 16:00
 24/39 anonim ***** válasza:
23: Valamit valamiért.
2018. júl. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Tudod mit? inkább a szegényház minthogy én becsókoljak anank az állatnak.
2018. júl. 19. 17:40
 26/39 anonim ***** válasza:
Múltkor még iskolában dolgoztál.
2018. júl. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
16%
De ha ennyire zavar, hogy csak egy fostos munkás vagy, miért nem tanultál/tanulsz? Mit vársz 8 általánossal? Hogy majd kinyalják a feneked és kezet csókolnak neked? Bármelyik utcasarkon találnának valakit a helyedre, mégis miért becsüljenek meg? Te csókolj nekik kezet, hogy egyáltalán van hol dolgoznod, már ha van, mert egyszer A-t mondasz, egyszer B-t...
2018. júl. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

"? Mit vársz 8 általánossal?"


de vajon honnan veszed hogy nekem 8 általánosom van csak? HM? elmondanád hol írtam én ilyet? Hm?

2018. júl. 20. 09:42
 29/39 A kérdező kommentje:

" Bármelyik utcasarkon találnának valakit a helyedre,"


Ez nem igaz már rég nem. Meg aztán olyannal mire mész aki a nevét se tudja leírni és full alkesz? Mert ilyet találsz a sarkon máról holnapra akár valóban. És mire mész vele? Mert egy ilyenre egy döglött macskát se lehet rábízni.

Aki meg ér is valamit olyat nem találsz a sarkon mert az nem megy el neked szarért húgyért....

elemi logika.

2018. júl. 20. 09:45
 30/39 anonim ***** válasza:
Ezen elemi logika mentén, te is az alkesz, nevét leírni nem tudó kategória vagy, mert te meg elmész "szaré-hugyé" dolgozni...
2018. júl. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!