Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek a munkahelyi...

Mi a véleményetek a munkahelyi szállásokról?

Figyelt kérdés
Akik már voltak ilyenem vagy jelenleg is munkahelyi szállón laknak azok véleményére vagyok kíváncsi.. nem igazán tudom elképzelni hogy vannak ott a dolgok? Pl másik emberrel kell egy szobában lenni? És van e lehetőség a ruhákat kimosni,vagy főzni? A másik h én leginkább azért félek ilyenbe bele menni mert félek hogy olyan emberrel kerülnék egy szobába aki mondjuk lopkodna meg ilyenek?

#munkahely #munkahelyi szállás
2018. júl. 29. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Tobbnyire minden kerdesedre a valasz igen.
2018. júl. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne akarj oda menni!
2018. júl. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szállón vagyok és voltam is többször! Most tűrhető asszonnyal vagyok. Azt hiszi magáról hogy tisztább mint én, de legalább nem lop és nem bánt. Hát alkalmazkodni kell mindenképp! Első tanács ne bízz meg senkibe. Semmiképp ne mondj el személyes dolgokat senkinek mert rohadtul visszaélnek vele előbb vagy utóbb. Ha kérdeznek, minden rendben van veled, meg minden tõk jó. Ez alap! Semmilyen problémát! Ha gyógyszert szedsz, én pl vitaminos tablettába rakom, hogy ha rákérdeznek, márpedig rákérdeznek, akkor csak vitamin!!! Elég súlyos depressziós vagyok. De nem tudja senki.

Prágában rám fogták pl hogy szArosan hagytam a vc-t. Pedig még vécézni is inkább a gyárban jártam. És mégis! Több asszony összefogott, és ezt találták ki rám. Vannak nagyon aljas népek. De vannak tűrhetőek is. Ha valami adódik, az jó, ha meg tudod magad védeni. Főleg beszédileg. A beszélő képesség nagyon sokat tesz! Többet mint hinnéd. Sok sikert kívánok! Kb ennyi, megyek hajat festeni.

2018. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak jobb és rosszabb helyek. Én olyat ismerek ahol 4 ágyas szobák vannak és valamilyen szinten meg lehet szervezni azt hogy ki kerül hozzád egy szobába. Fürdő a folyosó végén, mosógép és konyha közös helyiségben amit rengetegen használnak. Nem egy luxus szálló, kb egy rosszabb kolesz szintű a dolog.Ha laktál koleszban ezt is kibírod.
2018. júl. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapot voltam munkásszallós állásban, és ott öregek voltak. Ittak kegyetlenül, voltunk vagy 10-en, 4-en mattrészegen feküdtek, a fiatalok vágták a betont, mert a főnök az ittasakat nem merte a nagy gép közelébe engedni. És lopnak. Egyszer arra mentem be a szobába, hogy a táskám körül motoz az egyik, kérdm mit keres ott, mondja hogy ő csak megnézte a színét a táskának. De tény hogy mocskosul ittasak, büdösek, lopósak. Nekem ez a tapasztalatom.
2018. júl. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Voltam munkás szállón, èpítőiparban dolgoztam, a főnököm bèrelte a házat, ott hárman-nègyen aludtunk egy szobabán, volt, hogy jöttek mèg 2-3-an a szállásra ès, akkoe hárman aludtunk egy ágyon, meg ilyenek. Nagyon koszos volt a hely, nem volt mosógèp, a fürdőben nem volt zuhanyrózsa, akasztó, a wc-ről inkább nem beszèlek. A konyhában legyek repkedtek mindenhol, büdös volt, valamelyik szobábam nem volt áram, valahol volt áram, de nem lehetett lekapcsolni a villanyt, csak, ha kitekerted a villanykörtèt, nem volt padló, sima beton volt a szobában.

Szóval èn egy ilyen helyet fogtam ki, de valahol azèrt jobbak a körülmènyek.

2018. aug. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!