Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az normális hogy a munka...

Az normális hogy a munka miatt lemondok olyan dolgokról amiket amúgy megtennék?

Figyelt kérdés

A munka annyira leszívja az energiámat, hogy amikor nem a munkahelyen vagyok és dolgozom akkor csak pihenek, otthon vagyok. Fáradt vagyok és nincs kedvem semmihez.

Én vagyok ritka szerzet vagy mindenki így van ezzel, a munkáért fel kell áldozni mindent?


2018. aug. 13. 18:18
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

10


Hagyd, sokaknak nehéz felfogni, hogy nem mind egyformák vagyunk és mindenkinek különbözőek a preferenciái.

2018. aug. 15. 09:05
 12/23 A kérdező kommentje:
2018. aug. 15. 09:12
 13/23 anonim ***** válasza:
Szerintem meg örülj hogy van munkahelyed, és nem utasítanak el mindenhol mint engemet. Nem tudom mit várnál el. Azt hogy ne kelljen semmit se csinálni és csak ugy kapnád a fizetést a semmiért??
2018. aug. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Dolgozni természetes kell csak nem ennyit és nem ilyen életminőségért cserébe.
2018. aug. 15. 09:49
 15/23 anonim ***** válasza:

#14

Hány órában dolgozol?

2018. aug. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Heti 40.


Gondolom most az következik hogy ne panaszkodjak mert sokan heti 60 órát dolgoznak

2018. aug. 15. 11:49
 17/23 anonim ***** válasza:

#16

Teljesen normális a napi 8 óra, az egész délutánod szabad plusz a hétvégéid. Képzeld el hogy vannak olyanok akik tizen valahány órákat dolgoznak egy nap. Apám a 8 órás munka után megy még alkalmi munkákra és mindennap este ér haza.Te meg panaszkodsz egy kis 8 órás munka miatt 😡

Mennyi lenne neked jó? 1-2-3 órás munkaidő és ugyanannyi fizetés?? Még tesómnak az iskolában is szoktak lenni 8 órái.Még se panaszkodik.

2018. aug. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

17


Irodai alkalmazottként 9-től 5-ig dolgozom és majd 1 órát utazom hazáig. Tehát úgy hattól kezdve mondhatom, hogy az enyém az este de mire megkajálok, lefürdök már 7 óra és van 3 esti óram lefekvésig amiből gyakran 1-2 óra intézkedés, adminisztratív dolgok. Tehát nem dicsekszem.

2018. aug. 15. 14:10
 19/23 A kérdező kommentje:

17


Ja mi lenne ha 4 órás munkanapok lennének? Ez a 8 óra már 100 éve változatlan. Azelőtt 16 óra volt és le tudták csökkenteni napi 8 ra.

A technika fejlődött, most mért nem lehet ismét felezni? Végezzék csak el a gépek, robotok a munkát az ember kicsit szabaduljon fel.

2018. aug. 15. 14:35
 20/23 anonim ***** válasza:
Tehát nem is gyárban dolgozol hanem csak üldögélsz az irodában? De jó neked. Mások meg hajtják magukat a gyárakban te meg ott csak üldögélsz kényelmesen. Irigyellek, bár nekem lenne ilyen kényelmes munka. Mennyit keresel?
2018. aug. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!