Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet kezelni a melegsége...

Hogy lehet kezelni a melegséget a munkahelyen?

Figyelt kérdés

33/f, megjegyzem nem olyan vagyok akiről látszik, sőt elég heterós vagyok.

A munkahelyi életet nem viszem haza és fordítva sem, a magánéletemről nem beszélek odabent. Ez egy kicsit frusztrál mert a mostani helyen is mindenki családról nyaralásról stb. beszél engem meg olyan titokatosság leng körbe.


Persze az elején ràkérdeztek hogy "család, feleség, gyerek"?

A válaszom egy rövid: Nincs.

Hazudni nem fogok de ennél jobban nem tudok magamról beszélni.

Persze erre kínos csend áll be a beszélgetésben . Mondjuk ami érdekes higy ez csak nekik az nekem nem :D én a kínos csend jelenségét megfigyelni szeretem, pl. ki töri meg a csendet végül és mivel stb


Nem tudom kezelni a helyzetet, kerülöm a személyes témákat, a kérdéseket.. Viszont nem akarom elmondani sem mert egyrészt a munkahelyen dolgozni kell illetve azt sem szeretném ha erről beszélnének.


Hogy kezeljem ezt a helyzetet? Melegként ellene vagyok a munkahelyi coming outnak. Ha ezt a relytélyességet fenntartanám, a kínos kérdéseket poénokkal, félig àthallásos válaszokkal elütöm az ok szerintetek?

Olyan nehéz egy munkahelyen az ilyesmi, ti heterók nem is tudjátok milyen az amikor nem mondhatod el hogy hol voltatok a pároddal nyaralni. :(

Amúgy egy pesti multinál dolgozom de nem olyan részlegen ahol sok a meleg, hanem családos emberek vannak.


:)


2018. aug. 25. 09:10
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

#20-as, (15:51)


"Én nem értem ezt a kínlódást amit a 15-ös is leírt."

"egyszerűen csak azt kell mondani nem vagy kapcsolatban" (HAZUGSÁG!)

"Szingli vagy agglegény (HAZUGSÁG!),vagy egyszerűen nagyon jól elvagy egyedül" (HAZUGSÁG!)

"esetleg vannak alkalmi kapcsoltaid, de egy se komoly" (HAZUGSÁG!)

"De ha ki is talál egy kamu barátnőt valaki ,akkor a megfelelő időpontban szomorúan benyögi,hogy sajnos szakítottak és nem tud jönni a buliba (HAZUGSÁG!).Probléma megoldva."


Látod, pont erről beszéltem.

Azért nem érted ezt a "kínlódást", mert legalább 6-7 különböző hazugságot összekapartál fél perc alatt. El sem jut az egyszerű tudatodig, hogy ebbe milyen könnyű belegabalyodni, mert egyik hazugság szüli a következőt. Ez nem megy ennyire könnyen mindenkinek, mint neked. Nem mindenki tud ennyire lazán össze-vissza hazudozni, mint te.

Vannak, akiknek van lelkiismeretük és nem akarják letagadni a szerelmüket. És az az 54% azért elég sokat elárul...

2018. aug. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

a válaszok tekintetében azt hiszem a megoldás megven. lavirozni fogok, eddig is ezt csináltam, eztán is ezt fogom.

:)

hasznos válasokat adtatok annak meg külön örülök ha megkacagtattam valakit.


szegény négyest meg hagyjátok mán :)

négyes xrd már le a lepontozást :)

2018. aug. 29. 20:07
 23/38 anonim ***** válasza:
22: Nem is annyira a lepontozás zavar, hanem inkább az, hogy valótlan dolgokat állítanak a kommentemmel kapcsolatban. Hol írok én benne olyat, hogy ha valaki nem beszél a nőügyeiről, akkor azt általánosságban melegnek nézik? A saját esetemet írom le, és a végén még hozzá is teszem, hogy ezt munkahelye is válogathatja. Ezt tényleg csak direkt lehet félreérteni, ha kötözködni az ember. De amúgy a 17-es válaszadó egyértelműen homofób, ez nagyon jól lejön a "meleg szakács"-on való lovaglásáról.
2018. aug. 30. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Amúgy meg, a kamuzás csakugyan nem jó dolog, akkor inkább legyen kijelentve, hogy magánügy és kész. Nekem heteróként az volt a gondom, hogy még szűz voltam, amikor az otthoni munkehelyeken dolgoztam, nyilván ez sem olyasmi, amit szívesen bevall az ember. Nekem is azt tanácsolták, hogy kamuzzam azt, hogy van nőm, és akkor minden okés lesz. Holott fenéket. Jöttek a további kérdések: Mióta vagytok együtt? Hogy jöttetek össze? Hogy hívják? Milyen színű a haja? Hogy szereti csinálni?

Ez még 2008-ban volt, akkor még nem annyira voltak elterjedve az okostelók, ma már símán kinézem, hogy azt is kérnék, hogy mutassak róla fényképet.

Tehát szerintem jobb magánügynek nyilvánítani. Ha ezt nem fogadják el, és fúrni kezdenek, akkor az egy nagyon tirpák munkahely, és érdemes otthagyni.

2018. aug. 30. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
0%

Ide figyelj, te lelki sérült, ki íra ezt, ha nem te:


" Én nem vagyok meleg, de az otthoni munkahelyeken kapásból annak tituláltak, csak mert nem beszéltem meg velük a nőügyeimet."


Már a saját szavaidat sem érted?


Neked kezelésre lenne szükséged, ekkora hisztit csapni, csak mert lepontozták a hülyeségeidet.

2018. aug. 30. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
0%
Azt az egy darab privátot meg azért írtam, mert azóta zaklatsz privátban hülyeségeiddel, állj le, nem vagyok pszichiáter, neked meg arra lenne szükséged.
2018. aug. 30. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

25:


" Én nem vagyok meleg, de az otthoni munkahelyeken kapásból annak tituláltak, csak mert nem beszéltem meg velük a nőügyeimet."


Már a saját szavaidat sem érted?"


Igen! És ebből hogy olvasod azt ki, hogy szerintem általában véve melegnek nézik azt, aki nem beszél a nőügyeiről? Írd már le nekem tisztán, magyarul érthetően! És érdekes, hogy az utána jövő mondatomat már nem idézed be:


"Bár ezt munkahelye is válogatja."


Mindeféle blabla, meg melléduma helyett inkább ismerd be, hogy kötözködős, beszólogatós kedvedben voltál, és kerestél valami álindokot.

2018. aug. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
26: Szerintem neked van szükséged orvosi vizsgálatra, amiért ilyen lehetetlen módon félreértelmezel egy választ.
2018. aug. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

21-es ,igen hazugság. Na és akkor mi van? Büntetendő? A kérdező kerek perec leírta hogy ellene van a munkahelyi comingout-nak akkor meg pont hogy hazugságra van szüksége.


Csak a hülye gabalyodik bele abba a hazugságba ,hogy nem vagyok kapcsolatban és jelenleg nem is keresek párt. Ennyit kell mondani,de gondolom te vagy 21 es az igazmondó népmesei juhász aki soha életében nem hazudott . Hagyjuk már ..meg a százalékokon is az lovagol akinek fogalma sincs a gyk-ról ahol mindenkit ész nélkül lepontoznak a trollok.

2018. aug. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

#29-es (14:45)

Édes jó Istenem...

Van az az intellektuális színvonal, amit már nem szeretnék kommentálni, mert mélyen övön aluli ütésnek érezném.

Ez most pontosan az.

2018. aug. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!