Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hozzátok is oda pofátlankodnak...

Hozzátok is oda pofátlankodnak munka közben?

Figyelt kérdés

Végzem a munkám. Akár fontos akár annyira nem oda jönnek a férfi munkatársaim. Hogy vagyok, mizu meg ehhez hasonlók. Múltkor két embernek osztottam ki feladatot. Elindultunk a helyszínre. Mikor ott magyaráztam oda jött az egyik srác. Közéjük állt és érdeklődni kezdett mi újság van velem. Meglepődtem mit akar, nem látja hogy dolgom van? Mondtam neki majd később.

Itt az irodában ülök. Kinyitja az ajtót a kolléga és képes 15 percen át ott állni csendben. Ha éppen rohanok, sietek akkor is képesek leállítani dumálni. Hiába mondom sok a dolgom.

Nem értem és nem is tudom miért csinálják.


2018. szept. 10. 07:11
 1/9 anonim ***** válasza:
33%

Energiavámpírok... Én szoktam mondani, hogy nem az a baj,hogy beszélsz, hanem az, hogy hallom. Néha beválik, néha nem. Van olyan kollégám aki képes végigpofázni a műszakot, de olyan szinten, hogy már a gondolataid is elvesznek. Az utolsó fél órában meg kapkod.


Ennél már csak az a jobb, amikor hárman megállnak a dolgozó mögött, és végül az se csinál semmit....


De ez a munkahellyel jár sajnos, ne foglalkozz vele.

2018. szept. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
ki akar kormolni:D
2018. szept. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vagy tényleg beszélgetni akar, vagy tetszel nekik (feltételezem nő vagy).

15 percet áll az ajtóban csendben, ez elég érdekes...

2018. szept. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Itt több emberről van szól! Nem egy munkatársról.
2018. szept. 10. 08:20
 5/9 anonim ***** válasza:

A fönököd mit szól ehhez?

Föleg ahhoz, hogy ök csak lopják a napot és nem dolgoznak. Másrészt meg te is szólhatsz neki, hogy zavarnak munka közben.

2018. szept. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam is szokott ilyen lenni.
2018. szept. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akivel nem akarok beszelgetni, az altalaban veszi a lapot, mert nem valami baratkozos a stilusom. Vannak emberek, akiket kedvelek, veluk egesz nap beszelgetunk szinte, de ugy, hogy kozben mindannyian vegezzuk a munkankat, es be is van fejezve minden. Viszont van nalunk is az a fajta, aki nem tud egyszerre beszelni es dolgozni.
2018. szept. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csinos, fiatal nő vagy ugye?

Akkor gondolom magadtól is sejted, csak most itt játszod a naiv kislányt. ;-)

2018. szept. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem keltesz nyitott, kedves első benyomást? Velem is ez volt a helyzet az előző helyemen, túl kedves és nyitott voltam és ez arra sarkalta pár kollégám, hogy odajöjjenek retentő szimpla kérdésekkel - amiken látszott, hogy igazából csak alibi, hogy beszélgessenek velem, illetve mindig jöttek hozzám csacsogni, sokszor a legalkalmatlanabb időben.

A többi meg követte... ebből soik nncidens lett, hogy akkor jöttek oda, amikor épp fáradt vagy nyűgös vagy mélabús voltam és vérig voltak sértve ha szóltam, hogy nincs hozzájuk hangulatom.

2018. szept. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!