Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Azok az emberek, akik buktatok...

Azok az emberek, akik buktatok, vagy pótvizsgáztatok általános, vagy középiskolában, ti most mit dolgoztok?

Figyelt kérdés

Írjátok le azt is légyszíves, hogy miből buktatói, hányadikban.


Én fizikából évet ismételtem 7Ben, és potvizsgaztam 12-ben matekérettségin 2x megbuktam, most raktáros vagyok egy bevásarlóközpontban.

26f

Csak kíváncsiság.



2018. szept. 22. 12:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem az erről a témáról a véleményem, hogy a felsőoktatásba olyanknak kellene jelentkezni és diplomát kapni, akik jó eredményekkel teljesitették az általános és középiskolát.....
2021. ápr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Általában azok szeretnek nagyot mondani magukról, akik alacsony végzettségűek és nem voltak sosem jó tanulók. Az egyik ismerősömnek olyan helyesjrása van, mit egy 7évesnek (pl . "ijet"), de kirta magáról fb-ra, hogy ő nőgyógyász. úgyhogy szerintem kezelhetjük fenntatásokkal ezt a topikot.Akik képesek az általános iskolában megbukni, meg az érettségin, ahol nyomorult 20 %-tól is megadják a kettest, azokról én nem hiszem el, hogy vilégcégnél dolgoznak,doktoraduszokat korrepetálnak, köztársasági ösztöndijasok és társai. ugyanmár...
2021. ápr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 8-ból buktam 10.-ben, mert egy tróger voltam. 10-es válaszoló vagyok. Ha hiszel nekem, ha nem, akkor is így van, ha fáj Neked ha nem… ird be a mail címedet, átküldöm a bérjegyzékemet ;)) vagy a tavalyi adóbevallásom!
2022. máj. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok

Olyan hihetetlen,hogy valaki felnőtt korában megtalálja azt amit szeret, és ki tud benne teljesedni? Engem tökre hidegen hagyott annó az iskola. Gyűlöltem a sok szart amit meg kellett tanulni. Viszont mikor munka mellett jelentkeztem az egyetemre, már olyat tanultam ami igazán érdekel. Ebből adódóan jó eredménnyel is végeztem el.

2022. máj. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
5. válaszoló : és ezt valaki el is hisz neked ????? Sok mindent el tudok képzelni, persze, ha valakit nem érdekelt kisgyerekként az iskola, még lehet diplomás, értelmes felnőtt, jó munkával. De amit te leirtál, oylan szintű szélssőég, hogy 99 %-ban biztos, h nem igaz. Matekot tanitasz egyetemistáknak, világcégnél dolgozol, köztársasági ösztöndijas voltál (mondjuk ezek erősen függnek a felsőoktatási intézménytől is - nem mindegy, hogy a BME-re jártál vagy a Dunaújvárosi Főiskolára....). , és közben VAGYONŐR is vagy ?
2022. aug. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!