Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennèl a helyemben?

Mit tennèl a helyemben?

Figyelt kérdés

Ha a párod egy nagyon jó munkahelyen dolgozna és elintéznè,hogy felvegyenek egy elèg szuper pozícióra,de rajtad kívűl az irodában mindenkinek nagyobb vègzetsège lenne. Te elvállalnád?

Egyèbkènt itthon dolgozom .


2018. okt. 10. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha el tudnám becsületesen végezni
2018. okt. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem lenne rossz,hogy csak azért vagy ott mert a párod lebeszèlte?
2018. okt. 10. 08:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit így is - úgy is, de felvesznek, nem mindegy miért kerültél oda? Ma már ajánlás nélkül nehéz bejutni bárhová. A munkáltatónak is jobb, hogy nem egy csélcsap ember kerül be. Annyi "hátránya" van az egésznek, hogy meg kell fogni a munkát.
2018. okt. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A 3-as válaszoló utolsó mondata elevenbe vágó. Még véletlenül se éreztesd a kollégákkal, hogy ki is a férjed. Ne titkold, hogy milyen pozícióban van, de ne is ezzel kezdd az ottlétedet. A kollégákhoz légy kedves, de ne "dörgölőző".

Hátrány az is, hogy szinte minden esetben a "besúgót" tételezik fel az ilyen családtagról. Ezért (még ha nem is adod le a híreket!) ne sokat dicsérd a főnökséget.

Ezt most olyan embertől kaptad tanácsként, aki magas pozíciókban is dolgozott és tud hasonló esetekről. Ezért adtam gyakorlati példákat. Tudok olyan esetekről is, amikor valaki nem vitte a híreket a főnökség felé, de a kollégái erősen feltételezték róla, ok nélkül... Nézetem szerint - fogadd el az állást.

2018. okt. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megköszönném a helyedben a lehetőséget, de nem élnék vele.

Nem jó protezsáltként dolgozni, ott meg végképp ahol a házastársad dolgozik. Még akkor se, ha mondjuk lenne a kezedbe jócskán több gyakorlat, mint az ott dolgozók iskolai végzettsége.


Sose fogadj el protekciót. A magad erejére támaszkodj.



Nekem ez a véleményem.

2018. okt. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem vállalnám be, vagy ha igen, akkor arra törekednék, hogy az ahhoz való képesítést, vagy a többiekhez hasonló képesítést azért megszerezzem, hogy ne legyen nagy pankráció emiatt.
2018. okt. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!