Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg az jut feljebb, aki nyal?

Tényleg az jut feljebb, aki nyal?

Figyelt kérdés
2018. okt. 10. 17:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak egy darabig.
2018. okt. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos munkáknál igen.

De van, ahol a szakértelem a fontos, és a nyalás nem elégséges.

2018. okt. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk úgy, könnyebben jut feljebb, aki nyal.
2018. okt. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább úgy mondanám, hogy könnyebben jut feljebb. Én életemben nem nyaltam egy segget sem, mégis sikeres vagyok a karrieremben.
2018. okt. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Ez örök érvényű. A szakértelem nem mindig lényeges.
2018. okt. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Addig amíg az a főnök,vagy felettes garnitúra hatalmon van.De mivel ez gyakran változik a nyalókák is mennek

a lecsóba.Lecsós nyalóka..brrrr.

2018. okt. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az nyal aki máshogy nem tud feljebb jutni.
2018. okt. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen,szopni is lehet...

A nyalógépek általában primitív emberek,és hosszú távon megszívják,én legalábbis ezt látom.Feljebb lehet jutni kitartó munkával is,ez keményebb meló,de sokkal kifizetődőbb.És nyilván okosan kell bánni az emberekkel,ezt aláírom,de a nyalizás azért megint más dolog.

2018. okt. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vigasztalhatod magad ezzel, ha akarod.
2018. okt. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Elofordul, de en gyakrabban latom cegen belul, hogy ezzel inkabb tenyleg csak azok vigasztaljak magukat, akik szeretnenek feljebb jutni, de lehetoleg minel kevesebb befektetett energiaval. Azaz akik a munka nagy reszet inkabb trecselessel, logassal es panaszkodassal toltik, csak nem a fejesekkel trecselnek, hanem a hozzajuk hasonlo link alakokkal. Aztan amikor valaki feljebb jut, aki jo dolgozo ES emellett esetleg joban van magasabb pozicioban allo kollegakkal, akkor megy a hiszti, hogy persze, mert o nyal. (Kozben ez ugy nez ki nalunk, hogy viszonylag kozvetlenek a feletteseink, de leginkabb azokkal viselkednek haveribban, akik jol dolgoznak es igy nem kell csesztetni oket, igy joban leszunk. Akiket piszkalni kell, hogy dolgozzanak, azokkal nem alakul ki olyan jo viszony. Ennyi.)
2018. okt. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!