Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg az jut feljebb, aki nyal?

Tényleg az jut feljebb, aki nyal?

Figyelt kérdés
2018. okt. 10. 17:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Munkahelyfüggő.


A jelenlegi munkahelyemen az kerül feljebb aki keményen dolgozik.


Előzőnél volt egy csaj meg pasi. A pasi nagyon keményen dolgozott, szinte a munkahely volt az élete. A csaj okos volt, értette a dolgát és jóban volt az egyik főnökkel. De a pasi így is többet adott bele a munkába csak ő nem volt puszi pajtásságban senkivel a főnökök közül...


Meghirdettek egy főnöki pozíciót. A pasi és a nő jelentkeztek. A nőt választották meg rá.

2018. okt. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Jelenlegi munkahelyemen én vagyok a legrégebbi állandó ember (6 éve vagyok itt). Mindenki elismeri a tudásomat, tapasztalatomat, dicsérik a munkám minőségét, a teherbírásomat, hogy kisgyerek mellett is ugyanúgy csinálom, bármilyen sürgős szarral számíthatnak rám stb.

Tavaly jött egy csaj, majdnem teljesen kezdő, pár hónap alatt véletlenül összejött az egyik vezetővel, a többiekkel nagy erőkkel smúzol folyamatosan. Nálunk projektalapú, teljesítményfüggő fizu van. Mostanra ott tartunk, hogy a csaj viszi a nagylóvés projektek nagy részét, a többiekhez el sem jut, hogy lenne ilyen munka. Nyáron, amikor uborkaszezon jelszóval mindenkinek kevesebb volt a fizetése a szokottnál, a csaj 2-3x annyit keresett, mint a többiek - munka tehát mégiscsak volt, de inkább neki adták. Nem buta egyébként, ért hozzá, tehetséges, dehát mások is a cégnél, mégis mindig ő az első az osztásnál, és utána jöhetnek a többiek. Vajon miért...?

2018. okt. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!