Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti szívesen dolgoznátok 6 órában?

Ti szívesen dolgoznátok 6 órában?

Figyelt kérdés

Állítólag hála Istennek terjed a 6 órás munkavégzés lehetősége.

Több ismerősöm is így dolgozik.


Én is szeretnék majd a jövőben.

Tök szívesen vállalnék teszem azt nettó 180-ért 6 órát, mintsem 220-ért 8-at, mert számomra a munkahelyen kívül van az élet.


(Egyelőre nem keresek ennyit, nettó 180-at se heti 42,5 órában, tehát hasraütésszerű péld volt. Egyelőre jó végzettségem sincs, amivel ilyen kívánságaim lehetnének.)


2018. okt. 13. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Én dolgoznék így. De leginkább a 12 órás munka "vonz". Nagybátyam így dolgozik, 2nap munka, 2 nap szabad. Jó a fizu is. 18/F
2018. okt. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. okt. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én most váltottam 6 órás melóra, és imádom, hogy újra van életem, és hozzá energiám is.
2018. okt. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én most 8 órában dolgozom és sok az.


Hétvégére már rendesen fáj mindenem, hátam, stb.


Sajnos a jelenlegi munkakör amiben dolgozom tartalmaz fizikai munkát is.


Gondolkodom elmegyek 4 órásba, csak valami normális pénzért.

2018. okt. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az attól függ. Nekem meg van a lehetőségem mindkettőre. Úgy megyek be ahogy szeretnék, de ugye órabérben vagyok. Így inkább bent vagyok 8-10 órákat is, de legyen pénzem mindenre, mint hogy kicsit többet tudjak értelmetlenül otthon gépezni minden nap, de ne jusson a hobbijaimra meg szórakozásra.


Ha 6 órával meg tudnák annyit keresni mint most akkor nyílván nem bánnám.

2018. okt. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
heti 3 nap, 6 órákat dolgozok. Mondjuk ez külföld, jó kis fizum van megtudok venni magamnak mindent. 16F
2018. okt. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem.Magyarorszàgon a 8 óra a megszokott és ezen szerintem nem is fognak vàltoztatni.
2018. okt. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

munkahelyemen van, hogy végzünk idő előtt, álltalában 2 órával a vége előtt. És nem is gondolnák az emberek, hogy mennyit számít az a 2 óra, milyen sik különbség van a 6, meg a 8 órás műszakban.

Olyankor természetesen nincsenek kifizetve az órák, és van, hogy egész hónap 6 órás napokkal tellik, de a fizetésen nem is nagyson látszik meg hogy pár órával kevesebb volt.

2018. okt. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jelenleg nem mert még fiatal vagyok és jól jön a pénz, de ha lenne tapasztalatom és ezzel jobb keresetem meg félretett pénzem akkor király lenne a 30 órás munkahét.
2018. okt. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Álom álom édes álom....
2018. okt. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!