Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyenek az emberek?...

Miért ilyenek az emberek? Miért érdekli őket ennyire a másik ember élete?

Figyelt kérdés

A kollégáim ma beszóltak, hogy le vagyok maradva hozzájuk képest. (26 éves vagyok) Mert ők ilyen korban már férjhez mentek meg gyereket szültek vagy terhesek voltak.

Nekem se férjem nincs (barátom se jelenleg) gyereket sem tervezek még pár évig. Miért jó nekik az én életemben turkálni? Nők között dolgozom (irodai meló) de ők idősebbek tőlem negyvenesek meg van pár harminc éves is.


26/N


2018. okt. 16. 19:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
49%
Azért mert rossz életük van nekem egy 3 gyerekes anyuka paszkodott milyen kevés szabad ideje van.Minek vállal gyereket ha tehernek érzi az egészet ha fellnőnek nyomik lesznek és nekem el kel visellnem.Más meg rokkant nincs keze lába még semm panaszkodik meg normálisan viselkedik.
2018. okt. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!