Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgozott már valaki a Residen...

Dolgozott már valaki a Residence Hotel Ózon-ban a Mátrában? Milyen maga a munkahely dolgozói szemmel?

Figyelt kérdés

Most van felvétel hozzájuk, recepciósnak és felszolgálónak is. A recepciósokat betanítják, nem szükséges végzettség de érdekelne a felszolgálás is, bár nincs vendéglátói végzettségem sem tapasztalatom. Betanulni viszont hajlandó lennék!


Logisztikus vagyok, Üzleti főiskolán végeztem el a szakot, van egy B2-es angol nyelvvizsgám is.


Az érdekelne leginkább a Hotelről hogy ha valaki dolgozott már a munkakörök egyikében hogyan érezte ott magát? Milyenek a munkatársak? A beosztás mennyire korrekt? Elvileg heti 5*8 óra a munkaidő...ez tényleg így lenne? Mik a tapasztalatok? Minden infot szivesen fogadok, pozitívat és negatívat is. Köszönöm!


2018. okt. 18. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Szia.

Szerinted miért van minden héten felvétel?

Se enni, se inni, se semmit nem lehet csinàlni.

Példàul szó szerint TILOS egyetlen szàl cigire is kimenni.Na most ez egy dohànyosnak maga a kínzàs.

Személyzeti wc sokszor percekre van tőled, na màr most menzeszkor ez életérzés.

1 napig bírtam, élettàrsam mondta telefonom ahogy hallotta, hogy sírok, (nyàr volt, 40 fok, én meg kiszàradva,) azonnal induljak haza.

Minden héten, mindennap van felvétel.

Majdnem megtéptem a főnökasszonyt, pedig akkor màr 31 éves voltam.

Egyik ismetősöm idegei kötélből vannak, 45 évesen borult ki ott fent, a férje ment érte.

2018. okt. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy problémás ezért is kérdeztem már a "kedvességük " sem volt túl bíztató egy pár napja ahogy érdeklődtem telefonon. Mintha nekik állt volna feljebb hogy mersz pár kérdést fetenni az állásról. Recepció főnöke vette fel és nagyokat sóhajtott mintha tényleg gond lenne hogy érdeklődsz. Már akkor nem sok kedvem volt és hallottam ilyen se enni se inni dolgokról is...ezek után...elhiszem hogy minden héten hirdet. Én is olyan helyről jöttem el ahol minden héten hirdettek, nem véletlenül, 4 és fél évig kibírni sme volt könnyű. Köszönöm!
2018. okt. 18. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Szívesen :)

Bàr sajnos jó hírekkel nem szolgàlhattam, de ez az igazsàg.

Ezek szerint Heves megyében élsz?

2018. okt. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen. Sajnos nem találok most állást, 26 vagyok, lány. Majdnem 5évig gyárban dolgoztam mint operátor. Pesten már 4 állás is összejött volna de nem támogatják 86%-ban a bérletet mert sokat kéne fizetni bele nekik így inkább helybelit vesznek fel. Volt olyan hogy hónapokig nem találtak munkaerőt maguknak én jelentkeztem megfeleltem volna de akkor sem vettek fel ilyen anyagi gond miatt. Nem tudok Pestre költözni így maradt a környék. A szakmámban (logisztikai ügyintéző)pedig nincs gyakorlatom, iskola után mondván hogy túl fiatalok vagyunk semmi tapasztalatunk nincs még gyakornoknak sem kellettünk sehova. Annyi céget felhívtam anno, de semmi. Persze ezek meg városon kívül vannak ahová tömegközlekedés nem jár így ez is nagy hátrány. A nagy gyakorlatom a fősuli ideje alatt kávéfőzésből és kartondoboz hajtogatásból állt egy logisztikai kis cégnél. Szóval gondolkodtam mindenben, egy felszolgáló gyorstalpalón mert abban most hiány van, de még nem tudom mi lesz. Mindenfelől csak az elutasítás jön pedig van végzettségem, van nyelvvizsga is. Kocsim, jogsim nincs ami nagy hátrány sajnos. De nem mindenki engedhet meg minden rögtön magának sulipadból kikerülve. Sajnálom hogy ilyen a helyzet az Ózonban, először hirdetés alapján korrektnek tűnt. Másik hotelt is próbáltam a Mátrában ők nagyon kedvesek voltak de végzettség kell hozzá így az is kiesett. Majd lesz valahogyan...egyedül gyárba nem mennék vissza 5 évig 3 műszakban voltam, az éjszakázás viselt meg leginkább, paljzsmirigybeteg lettem miatta. Egyenlőre vissza gyárba abba nem gondolkodunk. Köszönöm a választ!
2018. okt. 19. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!