Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki dolgozott csomagküldő...

Aki dolgozott csomagküldő szolgálatnál, postán, ott hogyan vétenek ilyen alapvető dolgokban hibát?

Figyelt kérdés

Az ups-ről lenne szó, a világ végéről is beérkezik hozzájuk Vecsésre a csomag, ha egy adott cég csak velük áll szerződésben, már egyszer elakadt a csomagom mert a teljesen érthetően leírt címemet, amiben még az emelet/ajtó is benne van, a magyar dolgozók nem tudják értelmezni vagy nem is tudom mi erre a jó szó, tegyük fel hogy Molnár Gábor ha a címben ékezetek nélkül szerepel az miben változtatja a dolgokat?


Ma pl már az ablakon időnként kinézve vártam a kézbesítőt, az adott idő magasságában, már reggeltől úgy írta a nyomon követés hogy a kézbesítőnél van, és erre felé tart, 17 óra magasságában ismét ráfrissítettem hogy mi a helyzet, és konkrétan 16.30ra az volt írva hogy az utcaszám hibás, így jól felhúztam magam.

Úgy őszintén, egy magyar alkalmazottnak miért nem érthető ékezet nélkül egy adott utca? Ha látja hogy ékezettel van megadva de úgy a GPS nem találja, akkor meg sem próbálják ékezetek nélkül beírni?


Természetesen fel sem tudtam már hívni a diszpécsert, így várhatok arra hogy most mi lesz, pár hónappal ezelőtt 2 órán keresztül csörgettem őket míg egyszer csak felvette a nő, és a fuvarlevélszám alapján akkor is rendbe tette a címet, ami alapján már ide talált a srác.


2018. okt. 18. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Napi szinten lehet érezni, hogy a gyengébb képességű emberek alkotják lassan Magyarország többségi részét. Aki nem menekül az országból arra ez vár. Ezt tudomásul kell venni, hogy az EU nagyon ügyesen elszipkázta az életrevaló munkaerőt minden területről, és hiány van olyan emberekből, akik az alapszintű logikával nem állnak hadilábon.

R.I.P. Magyarország. És ez csak rosszabb és rosszabb lesz, de szerencsére van egy olyan felső réteg akik az EU-tól cserébe idedobott pénzeket saját érdekszférájukban használják fel, tovább rontva a helyzetet.


Az EU ebben a formában teljesen rossz irányba halad, a pénzek, amiből egységes jó lét felé kéne terelni Kelet-Európát egyáltalán nem történik meg, lásd a napokban is kiderült 45%-os készpénzvisszaosztást. Az ilyen bűncselekményeket a gyilkosságokkal egy büntetési tételen kellene kezelni.


Visszatérve erre, ez csak egy csomag, de nagyon jól példázza azt, hogy milyen irányba süllyednek ezek az országok, a kapzsi és korrupt vezetők miatt.

2018. okt. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na kérdező, mikor kaptad meg a küldeményt, amit említesz a kérdésben? Azóta volt megint hasonló problémád?
2021. ápr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Volt ugyan még 1 alkalommal elakadt csomagom, be telefonáltam elmondtam a problémát, kérte a csomagszámot és megoldódott a gond, az tisztán látszott hogy hozzájuk vezethető vissza az elakadás, mert 3 nap alatt Belgiumból ért Budapestre, onnantól meg napokig nem volt feldolgozás alatt a csomag.
2021. ápr. 11. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!