Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan aki tartós...

Van itt olyan aki tartós munkanélküli? Vagy az volt regen? Hogy viseltetek?

Figyelt kérdés
Es titeket nem akar allandoan ugraltatni a csalad meg rokonok hogy segitsetek nekik ezt azt? hat mer ugyis raersz. Vagy csak engem?? Aztan meg még hallgathatom is a hulyesegeiket mintha magamtol nem tudnam. Igy is eleg szar erzes mar hogy lofszt se erek. Nemreg felveteliztem gyarba de olyan hulye tesztek voltak lehet oda se vesznek fel.

2018. okt. 26. 09:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Voltam az mert az idős, rokkant anyámmal való teendők miatt nem tudtam dolgozni is. De közben leginkább külön a saját lakásomban laktam. A szüleim teljesen elfogadták, sőt előnyösnek tartották ezt a helyzetet, sőt még én is. De az ismerőseim szinte szétrobbantak amikor megtudták hogy állás nélkül is milyen jól elvagyok. Közben volt időm kiagyalni olyan üzleti lehetőségeket hogy a szülők halála után se kelljen dolgoznom. Persze ettől mégjobban felrobbantak az ismerőseim. Meg kellett volna mondanom nekik hogy elmegyek én szívesen mérnöknek egy gyárba, de őket meg felveszem a szüleim mellé bejárónőnek illetve "bejáró férfinek" a teendők ellátására.
2018. okt. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!