Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Luxus-e a rossz légkör miatt...

Luxus-e a rossz légkör miatt felmondani? Mi a garancia hogy másutt jobb és eleve, szempont-e a légkör? Elvégre munkahely nem baráti kör ez

Figyelt kérdés

Ismerősöm azt mondja otthagyja a helyét mert a légkör „ egy borzalom“. Voltaképp a hely maga igényes modern irodaház az állás maga jó, a fizetés jó. Na de a légkör a csomó seggnyaló törleszkedő pincsi kollegával az atyaúristen menedzserekkel és nagyfőnökökkel-borzalom (mondja ő).


Kérdésem annyi: nem luxus-e egy munkahelyet ahol alapvetően minden oké csak a légkör szar otthagyni ?

Ő azt mondja nem luxus sőt elemi, mert napi 8-10 órát rohad benn és nem kíván idegroncsot csinálni magából egy szar kollektíva miatt mert az már a privát életére is kihat annyit meg semmiféle munka és bérezés nem ér.


Én meg elgondolkoztam hogy ha én a munkahelyeimet csak a szar légör miatt hagytam volna ott hát életemben nem lett volna helyem 1 hónapnál tovább. Mert mind egy szar volt.

Úgyhogy ez már rég nem is szempont nálam a munkahely az egy szar ez alap, másképp nem is lehet nem is várok mást.

És még azt se mondhatom hogy jó a bér és jó a munka. mert szar a bér és szar a munka. És mégse hagyott ott. Miért nem? mert tudom ahova mehetnék ott is ilyen szar lenne vagy még szarabb. Akkor meg minek.


2018. okt. 28. 10:33
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Én mindenhonnan elmegyek, ahol szar a légkör. Volt olyan év, amikor 5 munkahelyem is volt. És akkor mi van? Semmi. Mindig lehet találni másikat, ahol meg jó, ott meglehet és meg is kell maradni. Ha valamikor elszaródik, akkor meg onnan is lehet továbblépni. Ez teljesen természetes, ez a dolgok rendje. Nem értem, ha valaki ezt nem érti, de akkor sincs semmi, ha másnak meg pont a te taktikád jön be. Abban is van logika.
2020. jan. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!