Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon keveset keresek mit...

Nagyon keveset keresek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2018. nov. 1. 00:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%

56 évesen kezdett el zavarni, hogy keveset keresel?🤔

Mindegy is, mi csak annyit tudunk segiteni, hogy megmondjuk Neked, hogy keress mást....

Vannak gyárak, ahol ennyi munkával bőven 200.000 felett lehet keresni, plusz juttatások, de ezért tenni is kell!!

2018. nov. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
5%
Hiába mondtok neki bármit, a kérdező nem változtatni akar, csak panaszkodni
2018. nov. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
6%

Mondjuk kèpezhetted volna magad,igen a CEO 4 misit fog kapni sőt attól többet is,vezetőké a felelősség a tervezès,ti robotok vagytok a 13 èves unokahugom is pár perc alatt megtanulnà amit ti csinàltok.

Övékè ez èvek munkàja.

2018. nov. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%

Hát, ha elmész egy gyárba szalag mellé, ott a 180-200-at is megkeresheted, ha jó munkaerő vagy.

Ha elmész az építőiparba ott a 300 is meg lehet.

Férfiként könnyebb mozdulni, szerintem.

2018. nov. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Protekcioval lehet jobb állasojhoz jutni. Utcarol: lidl, Tesco, Cba. Egyik se stabil
2018. nov. 2. 22:39
 16/17 anonim ***** válasza:

Dehogy protekcióval hanem ha odateszed magad,van szakmai tudàsod,nyelvtudàsod,szakmai tapasztalatod,tudod magad önmarketingelni is.

Ezek alapok,nekem soha semmilyen protekcióm nem volt egyedül kerestem és találtam melót mindig is.

Kifogás kèrdező.

Mihez értesz?

2018. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Mindenhez ertek. Dolgoztam, tudakozo, pszychologia egeszsegügy, műszeresz, jegyellenőr. Csak az idegeimet tönkrevagtak. Ritmusszabalyzo , altato. E niatt allando du. Erre nem adnak műszakpotlekot. Ha jartam is forgoban akkor 2 ezerrel volt több. Órakat is javitottam, de nincs igeny ra.
2018. nov. 3. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!