Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha az öltözőben észrevettétek...

Ha az öltözőben észrevettétek egy alapvetően vicces de mostanság durván mogorva és bunkó kollégátok karjain sebhelyeket (amiket egyértelműen magának okozott), ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

2018. nov. 5. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Semmit, az ő dolga mit csinál magával.
2018. nov. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Rákérdeznék, hogy honnan vannak a sebhelyek (akkor is, ha úgy gondolnám, hogy egyértelmű).
2018. nov. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2-es, minek?
2018. nov. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem kérdeznék rá,semmi közöm hozzá.
2018. nov. 6. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Annak, hogy lássam, hogyan reagál, és a reakciójából kiderülhessen, hogy igazam van-e, és így megtudjam, hogy hogyan segíthetek neki - legalább azzal, hogy hogyan viszonyulok az egészhez a továbbiakban.
2018. nov. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

2-es: köszönöm! Kár, hogy a te hozzáállásod ritka manapság.

A többi választ olvasva meg csak annyit tudok mondani, pontosan ez a baj a világgal. Ezért ér véget jó pár depresszió öngyilkossággal, mert ennyire nem figyelünk már egymásra, pedig sokszor egy kis törődés elképzelhetetlenül sokat tud segíteni annak, aki lent van. De ezt azok, akiket nem érdekel mások nyűge, sose fogják megérteni.

2018. nov. 6. 18:19
 7/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok


Azért kérdeztem, mert amikor én ártottam ugyanigy magamnak, akkor baromira nem örültem mikor elkezdett valaki kérdezősködni, aki véletlen észrevette.

Stresszlevezetés volt, nem figyelemfelkeltés, pont ezért nem volt látható helyen, nálam is az öltözőben kérdeztek rá.

És baromira nem kértem senkinek a kiváncsiskodásából, mert senkivel nem voltam olyan viszonyban.

2018. nov. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor valaki lent van, semmiből se kér. De mégis az mentheti meg, ha valaki utánanyúl. Később talán még értékelni is tudja majd, amikor megint magára talál.
2018. nov. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!