Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni?

Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Ha alapvetően kis önbizalommal rendelkezem, nem járok el sehová, csak bejárok dolgozni, de még ezt a kis életteret is megnehezítik a közvetlen kollégák.

Gúnyos nevetés, megjegyzés, a szavaim kiforgatása és felidézése nevetség tárgyaként.

Ha visszaszólok akkor jön a magukba ismerés, aztán minden kezdődik előlről. Rám néz nevet. Olyan, mint egy parazita vagy egy patkány. Rádtelepszik és csak mondja a magáét, nem izgatja, ha látja rajtad, hogy téged ez idegesít. Lehülyéztem erre jön a fizikai fenyegetés.

Nem szépítem a munka maga nem oké!!! A fizetés magyar viszonylatban jó. Csak a fizetés hiányozna, ha otthagynám a munkámat.

Első körben beszélnem kell a felettesemmel, hogy amit az-az illető művel az már nem állapot. Hatással van az idegeimre és a munkámra. Ha meglátom a gyereket már ideges leszek. Idegesít az a buta getszi feje!



2018. nov. 14. 08:10
 1/8 A kérdező kommentje:
mit tennétek a helyemben?
2018. nov. 14. 08:12
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Simán nem foglalkoznék a többi gyökérrel.


Amúgy meg simán megcsinálnám hogy leülök, oszt youtube meg index.hu, persze a napi jelenlétit aláírnám mert a "pénz jól jön", és megvárnám mi lesz.


Nekem is volt ilyen egy helyen, mindenki a facebook-ot meg a youtube-ot tolta, mondom akkor "mindent eldobok ami a kezemben van", azt majd meglátjuk mi lesz.


Annak nincs értelme ha hülyét csinálsz magadból, és mindenki rajtad röhög.

2018. nov. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amondó vagyok, hogy nem a kollégáddal van a legnagyobb bajod szerintem.
2018. nov. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát ezaz ha nem csinálok semmit akkor is nevet magában a hülye.
2018. nov. 14. 08:58
 5/8 A kérdező kommentje:
velem van a baj szerinted?
2018. nov. 14. 09:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. nov. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2: Honnan tudod, hogy a kérdező irodában dolgozik? Az is lehet, hogy gyári szalagmeló. És avval mit old meg, ha nekiáll lazsálni? Nem az a baja, hogy a kollégája sumákol, és helyette dolgozik, hanem hogy szórakozásból cseszegeti.
2018. nov. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdésre válaszolva: Szólni kell a főnöknek.
2018. nov. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!