Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért kell feleslegesen a...

Miért kell feleslegesen a másiknak munkahelyi stresszt okozni? A többi lent. Van valaki, aki hasonlóan érez?

Figyelt kérdés
3 kollégámmal erőteljesen megváltozott a viszonyom. Igazából az egyikkel volt egy kisebb konfliktusom és ezért a másik kettő is haragszik rám :D mivel ők nagyon jóban vannak a munkahelyen kívül is. Persze igazán nem foglalkozom velük, de azért valahol mégis bántja az embert, ha a saját kollégái megcsak nem is köszönnek neki :/ es lehuzni 12 órát így elég gáz. Elmenni ez miatt nem akarok, megfutamodásnak érezném. Talán levegőnek kéne néznem őket :D
2018. nov. 14. 13:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%
Egy ember ahhoz közeledik, akit szimpatikusnak talál, függetlenül attól, hogy a barátja rajong érte, vagy otthon darts táblába nyomtatta a képét. Amúgy nem tartom nagyképűségnek, amit írsz.
2018. nov. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Teljesen más az, hogy közeledik-e avagy hogy köszönni sem képes 😀 munkahelyen kívül sosem barátkoznék egyikkel sem, habár ők próbálkoztak, de én erre nem voltam vevő, talán ez is a baj. De hát nekem a munkahelyi kapcsolat az munkahelyi kapcsolat.
2018. nov. 14. 21:25
 13/16 A kérdező kommentje:
Igazából csak tanácsokat várnék hogy telhetne el könnyebben a műszak.
2018. nov. 14. 21:25
 14/16 anonim ***** válasza:
11. válaszoló vagyok; csinálj akkor valamit, ami leköt. Kezdj bele egy könyv írásába (kiadás célja nélkül), rajzolj, köss, olvass, duolingon tanulgass; valamilyen tevékenységet folytass, ami nem igényel társaságot, leköti a figyelmed.
2018. nov. 15. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Így nem kell, hogy szembesítsenek a kollégák azzal, hogy nem kedvelnek - ha összefuttok, pedig érdekelni se fog, mert akkor is a kedvenc tevékenységeden jár az eszed, ami feltölt energiával; és aminek eredménye van, amire nagyon büszke lehetsz
2018. nov. 15. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nálunk most nemrég kiderült, hogy mégsem kell elmennem egy műtétre, mert valami csoda folytán magától megszűnt a problémám. Mikor látta a főnököm, hogy mennyire fel vagyok dobva, aggódva rám nézett, és megjegyezte, hogy elég furán nézek ki.....

Irigység, irigység, irigység .............. én úgy látom ez folyik a csapból is körülöttem mindenhol.

2018. nov. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!