Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi az oka annak, hogy a...

Mi az oka annak, hogy a munkahelyeken nehezen veszik észre, ha valamit jól csinálsz?

Figyelt kérdés
Dìcséretek, pozitìv visszajelzések nem igazán járnak a dolgozóknak. Ez szerintem elég sok helyen így működik. Ha netán bakizik az ember, annak egyből látja az eredményét. Hogyan tudna ez a helyzet változni a munkahelyeken? Mit gondoltok erről? 33/N
2018. nov. 15. 19:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

KB mint suliban, amikor az volt, hogy belépő dolgozat, ha jó akkor átmentél, ha x pont alatti, akkor piros pont, még két esélyed van.

A normálist természetesnek veszik, elvégre az a munkád, ezért kapsz fizetést. A rossznak viszont negatív következményei lehetnek, mint rád, mint a többiekre.

2018. nov. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Jah, amúgy azt kihagytam, hogy normálisabb helyeken van prémium, jutalom, egy jól elvégzett munkáért, próbálják motiválni a dolgozókat. Sajnos a szoci kor őskövületei ehhez nem tudnak még igazodni sok helyen.
2018. nov. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez a poroszos rendszer maradványa hogy ami jó optimális az az alap és elvárás és hibázni tilos .Ezt megturbózta a komcsi rendszer aztán a ránk szakadt új kapitalizmus . Hiába itt a nyugati befektető cég gyárak stb az nem érdekli a morál a viselkedés csak a haszon mert gyarmati részen van nem a hazájában . Ott rend van szabályok itt megtehet bármit .
2018. nov. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
1, Megszokássá válik az érzéketlenség - mint a társadalomban. 2, A munkahely nem a "szeretet iskolája" már, ott azért veszik fel az embert, mert teret engednek neki, hgy bemutassa a tudását, amiért nem jár már köszönet - a mai világban.
2018. nov. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Olyan, mint a takarítás. Mindenki észre veszi, ha nem csinálod meg, de senki nem veszi észre, ha megcsinálod.

Én azt csináltam, hogy hirtelen elmentem 2 hét betegállományba. Már is észre vették, hogy igenis fontos a munkám.

2018. nov. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
38%
5: Tehát elmentél betefzabadságra, mert senki nem dícsért meg azért, ami az alap munkaköri kötelességed? Téged se alkalmaználak.
2018. nov. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
betegszabadságra
2018. nov. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 TappancsMancs ***** válasza:
A prémium lenne a jobb megoldás.
2018. nov. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

#6

#7

Én a helyedben nem osztogatnám az észt addig, ameddig nem tudom, hogy a másik milyen munkakörben dolgozik.

#4 voltam.

2018. nov. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
#9-es vagyok, annyiban módosítanám az előző válaszomat, hogy #5-os voltam, nem #4-es
2018. nov. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!