Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkahelyre veszik fel...

Milyen munkahelyre veszik fel az embert 50 éves kora felett?

Figyelt kérdés
Pincérként dolgoztam, de 50 felett már nem kellek sehová.
2018. nov. 19. 08:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
26%
5-ös: Az 50éves, ha a belét húzza, akkor is bemegy dolgozni betegen is, mert a kádári érában ezt tanulta, hogy a táppénz nagyon nem szerették a munkáltatók. A fiatal nem tud fingani, aztán elmegy táppénzre. (Négynapos munkarend áthelyezéses időszak előtt/után ez főleg jellemző, jól kicseszve más kollegákkal.)
2018. nov. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy 55 éves kor feletti munkavállalót ha alkalmaz, komoly szocho adó kedvezményt kap a munkáltató.
2018. nov. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
53%
Ahol munkaerő hiány van ott egyre gyakoribb,hogy a munkáltató vállalja a betanítást,de ezek kimondottan csicska melók.Én egy nagyobb városban élek és itt bárkit felvesznek postásnak(kézbesítőnek),képzettség nélkül-ha jól tudom.
2018. nov. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%
(A félreértések elkerülése végett: a postás melót azért írtam,mert az már nem a csicska kategória.Tehát jó alternatíva.Szerintem.)
2018. nov. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha beszélsz egy nyelvet, IT-ban vagy sima telefonos ügyintézésben elhelyezkedhetsz. Nekem volt mindegyik irodámban minimum egy 50 plusszos valaki aki ugyanabban a pozicióban volt mint én; beszélt pl angolul, jelentkezett, elvégezte a munkahelyi trainingeket és dolgozott. Én ezelőtt a munka előtt nem dolgoztam hasonló munkát (boltban voltam eladó), szerződés aláírása után képeztek ki és szerintem a kortól függetlenül meg lehet tanulni azt a kevés infót, amire szükséged van. Azt meg már te döntöd el, hogy utána képzed magad vagy megmaradsz a munka elvégzéséhez elegendő szinten.
2018. nov. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Call center? Takarítás? Postás? Gyári meló? Egyik sem szégyen. Esetleg böngéssz országszerte álláshirdetéseket, csak találsz valami értelmeset.
2018. nov. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Beszélek németül, Ausztriában pincérkedtem, de kiöregedtem belőle, úgy érzem.
2018. nov. 20. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!