Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az miert van hogy egyes...

Az miert van hogy egyes emberek termeszetesnek veszik hogy ök beszolnak nekem viszont ha visszaszolok vagy en is beszolok valamit mar verekedni akar. Miert?

Figyelt kérdés
nem ertem miert gondolja azt hogy neki lehet nekem meg nem, az ilyen ember felsobbrendunek gondolja magat de miert?? vagy azt hiszi mert testileg nagyobb erosebb is?? csak azert nem verekszem vele mert nincs kedvem rendorsegre jarkalni meg en nem fogok bunyot kezdemenyezni ha ö nekem jon az mar mas de lehet csak a pofaja nagy eddig meg nem jott nekem.

2017. febr. 13. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:

mert gyökerek


23F

2017. febr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ez igazi gyökérség egyébként, nekem is volt ilyen.


Ez ilyen egyébként simán verekedni akar, nem vagy neki szimpatikus, addig hergel, míg meg nem állod hogy oda ne verj egyet. Legjobb elkerülni, ez beteges szerintem.

2017. febr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Olyan közösségben amiben sok a primitív ember csak az erőnek van tekintélye.
2017. febr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az ilyen is egyfajta szerencsétlen.


El kell kerülni, valami hajtja az ilyet.

2017. febr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt akarja elérni hogy nekimenj, tehát ne tedd, azzal jobban bosszantod! :D
2017. febr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
majd en holnap ugy felhergelem hogy ö fog nekem jonni igy mar nem en leszek a hibas szetutom a koxos fejet neki.
2017. febr. 13. 16:41
 7/10 anonim ***** válasza:

Jól van adj neki üssed széjjel.


Csak te legyél a nyerő, sok sikert.

2017. febr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik kolléganőm ilyen. Ő bármikor bármit beszólhat, röhögni kell rajta. Ha neki szól be valaki, akkor megsértődik. :D Pont le*szarom. Ha bevágja a durcát, megszoktam kérdezni, hogy ebben a felállásban már nem tetszik mi? Aztán ennyi...
2017. febr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

De király, tök boldog vagyok!!!


Kérdező: Üssed széjjel, ököllel.


Volt egy cég meg úgy pár azt ilyen meg olyan csicskát beszólogattak nekem, és azt kívántam bárcsak egyszer valaki széjjel pakolja a fejüket.


És most a kérdező egy ilyen csicskát fog leverni.


Na és mi van akkor ha olyat üt széjjel aki egyszer beszólt nekem pont egy cégnél ahol dolgoztam???


Kicsi a világ, nagy poén lenne ha-ha

2017. febr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ma oltogattam eleg durvan ezt a tokfejt meg ugy beszeltem vele mintha full fogyatekos lenne es semmi csak csunyan nez morog vagy hummog, annyi esze sincs hogy valami utoset visszaszoljon ha szol is vmit az sose utos, lehet csak hangember ez is pofaja nagy de mostantol beoltom mindennap jol szorakozok remelem idegbajt kap.
2017. febr. 14. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!