Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan viseljen el a munkám?

Hogyan viseljen el a munkám?

Figyelt kérdés
Felnőtt szakápoló vagyok 7 èvet dolgoztam egy sürgőssègi osztályon de költözès miatt ott kellett hagynom...az új helyen 40 km re van a legközelebbi kórház viszont 10 percre van egy szociális otthon...tök jó hogy helyben van ès a munka is sokkal nyugodtabb viszont a kollègák elviselhetetlenül...csicskáztatnak ès úgy bánnak velem mint ha nem tudom milyen fogyatèkos debil tyùk lennèk (a "T." kollègák amùgy segèdnővèrek a szakmához tök hülyèk de nem lehet nekik megmagyarázni hogy hülyèk...azt se tudják mi a normál èrtèke a vèrnyomásnak cukorral stb...fèl èv eltelt már de egyre rosszabbak ... Egyszerűen már nem tudok velük mit kezdeni....legszìvesebben azonnal felmondanèk ...de hitelesek vagyunk a kórházi pörgès a szoci után nem hiányzik ès kocsi hiányában be se tudnèk járni ...van valami ötlet hogy mit lehet kezdeni a debil kollègákkal?

2018. dec. 4. 04:16
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Ezért utáltam vidéken lakni mindig is. Volt egy vagy egypár lehetőséged bármiben, főleg ha szakképzett vagy, oszd be....nem tetszik akkor ez van.
2018. dec. 4. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Simán lépnék le "oszt csőőő".


És elmennél dolgozni valami mást, ha az sem lenne jó akkor onnan is "kalap kabát".

2018. dec. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!