Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lelki teher az emberektől....

Lelki teher az emberektől. Mikor kell váltani?

Figyelt kérdés

Hello,


Emberekkel foglalkozom,ahol kapok hideget-meleget.Vannak,akiktől sok köszönet ér a munkám miatt,míg más elküld melegebb éghajlatra. Jelenleg már feljelentésekkel fenyeget egy ember,nap,mint nap zaklat telefonon és kapom az ívet. Kiábrándultam a munkámból..illetve az emberekből.Lelkileg megviselt,szorongok azon,hogy mi lesz,mikor kinek nem felelek meg és stb. A fizetésem nem rossz,de idegileg és testoleg is kikészít.Sokat vagyok beteg..az egészségemre rámegy.Nem tudom merre tovább 😔


30/N


2018. dec. 19. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Megoldás lehet szupervízió, esetleg coach segítségnyújtása. A másik pedig váltás más területre vagy az adott intéményen belül, vagy más terület megtanulásával, betanulásával. De ha van már megfelelő mértékű szakmai gyakszid, akkor tudnád magánban is vinni a tanulltakat, ahol magad döntheted el, kivel foglalkozol.

Minden esetre most pihenésre, kikapcsolódásra lenne szükséged.

2018. dec. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!