Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » (Nem diplomások) Mi a munkátok...

(Nem diplomások) Mi a munkátok, szeretitek, kedvelhető, szerethető?

Figyelt kérdés

A nem diplomás részt azért tettem hozzá, mert az egyetemmel már befürödtem, ostoba vagyok, szóval a felsőoktatás számomra felejtős, megpróbáltam, nem ment.

Nem tudom mit kezdjek az életemmel és ahogy telnek a napok, hetek, hónapok, egyre jobban kezdek megőrülni, szóval ezért kérdezem hogy ki mit dolgozik, mennyire kedvelhetőek azok a munkák.



2018. dec. 24. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
speciális programokat írok. nem programozó vagyok, hanem a munkahelyemen volt lehetőségem megtanulni, plusz továbbképzésekre is elküldtek ezzel kapcsolatban. eleinte jó, de egy idő után megunom és újabb programnyelveket tanulok meg, amiket használnak a cégnél.
2018. dec. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk sokat segítene a korod, nemed, sulid, jogsid,...


Én egyetem előtt voltam területi képviselő". Egy kis kocsival kellett boltokba járni megrendeléseket intézni, meg új boltokkal leszerződni. Ez a CC kóla volt.


Barátnőm ingatlanos. Imádja a pörgést. És a potya ebédeket és vacsorákat.


Haverom mezőőr. Egész nap kirándul.


Van rendőr és katona is a családban, élvezik.


Tesóm volt osztálytársa villanyszerelő, karbantartó. Havi 3-500 a fizuja.

2018. dec. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerzodeses katona, nem Magyarorszagon.

Logisztiaki alakulat, neha lablogatos napokkal, meg lehet szokni. Haboru eseten meg kb utolsonak hivnak.

Fizu jo, alberlettamogatas van, es korai nyugdijazas.

2018. dec. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
22/F, érettségi+kereskedő szakma, jogsi nincs (kicsit félek a vezetéstől(lehet csak a tapasztalatlanság miatt)) .
2018. dec. 24. 19:50
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Sokan le fognak nézni mert ez sokak szerint alja munka de Nemzetközi furgonosnak készülök vagy is egy 3,5 tonnás vagy annál kisebb teherautóval fogok szállítani különböző dolgokat amik le maradtak a kamionokról, 2-3 évig ilyen európai utazás lesz de európán kívül is mennek, sok szép helyen fogok járni :-)

Ezekután le teszem kamionra a jogsit és amint tudok megyek külföldre ott is kirándulok amikor lesz rá időm és közben kamionozok aztán ha jól csinálom a dolgokat 10-13 év után nyugdíjba vonulhatok de csak ha jól bánok a pénzzel.

2018. dec. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Ja és most a két legfőbb nyelvet tanulom.
2018. dec. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amíg nem vagy biztos benne hogy mit is akarsz addig is kezdj el egy nyelvet tanulni, csak hasznodra válthat, sajnos én hülye voltam és nem foglalkoztam ezzel pedig mennyivel előrébb lennék már de hát ez van hiába akarnák is változtatni a múlton már nem tudok ezért is koncentrálok a jelenre és a jövőre :-)
2018. dec. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20F
2018. dec. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az okj nagyon sokat segíthet rajtad. Az egyetemhez/fősulihoz én is hülye lennék, csak azt tudom megtanulni, ami érdekel, meg amit nem kell magolni, csak egyszer megérteni.

Úgyhogy én elektronikai technikus lettem. A szakmában lenézik a techeket (a mérnökök és főnökök - nem mind, de jellemző), de azért lehet vele jó helyekre is kerülni.

28 évesen dönöttem úgy különben, hogy elegem lett a gyári operátor munkakörből. Annál jobban szeretek gondolkodni, mint amit az a szint megkíván. Úgyhogy 2 év esti, munka mellett és meglett az okj.

Most kaptam a kezem alá 3 gépet, típusváltás, beállítás, egyszerű kezelőfelületen a gép programozása, általános karbantartás/tisztítás és esetenként kisebb javítások, meg maga a gyártás (ez operátor feladata lenne, csak nincs rá ember). Őszintén szólva, ha nem lennénk olyan nagyon leterhelve, ahogy, akkor még mindig nagyon szeretném a munkám, mert akad benne változatosság, és mindig gondolkodni kell, ha valami épp nem jó, vagy új termékkel találkozunk.


Szóval szerintem kezdj el valamit, ha nem tetszik, menj tovább. Pár évig gyűjtsd a tapasztalatot és látni fogod egy idő után, mi esik hozzád közelebb. Ezt otthon ülve nem fogod tudni. Aztán ha úgy van, sose késő elkezdeni egy okj-t, neked tetszőt, és megpályázni egy jobban fizető állást.

(Ami engem illet, bár máshol ezzel a papírral többet is kereshetnék, jelenlegi pénzemmel is teljesen elégedett vagyok.)

2018. dec. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%

Otthon főzök, meg takarítok, a férjem dolgozik. :D

Érettségim van, dolgoztam is raktárban, gyárban, nem szerettem, de elviseltem.

2018. dec. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!