Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vannak itt konduktorok?

Vannak itt konduktorok?

Figyelt kérdés

Meg tudnátok mondani, mennyi egy kezdő konduktor fizetése? Nettóban?

Meg lehet belőle élni, ha az ember egyedülálló?


2018. dec. 26. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Bocs de jók ezek kérdések, mennyi a fizetés.


Pl. mennyi egy villanyszerelő fizetése.


Tudok olyan helyet ahol minimálbér.


Igen de van aki megkeres 400.000 nettót egy hónapban.


Ja volt is a profession.hu pár hónapja pár hirdetés, egy cég hirdetett, több állást.


Na és itthon, magyarországon pl. burkoló 700.000 bruttóval.

2018. dec. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy nyáron, balatonnál szakács, 600-700.000 per hó.
2018. dec. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Persze, engem csak azért érdekel, mert én úgy tudom pedagógusi/közalkalmazotti fizetest kapnak, viszont több embertől hallottam, hogy a konduktoroknak eleg jó a fizetése... így ezért nemhiszem, hogy olyan marha jó lenne, viszont közvetlen ismerősöm nincs, akitől megkérdezhetném.

A konduktor nemtud jó céghez elmenni dolgozni, mint egy villanyszerelő, igazabol csak allami iskola-ovi stb van, ahova tud menni.

2018. dec. 26. 12:28
 4/10 anonim ***** válasza:

Figyelj ez olyan mint az orvos szakma pl.


Valaki elvégzi az egyetemet elmegy egy állami korházba dolgozni, hát nem tudom hogy sokat keres, de inkább keveset.


na ha viszont elmegy egy magán, vagyis fizetős korházba, akkor lehet összeszed havi 2 millát.


Ennyi.

2018. dec. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igaz, valamiért nem gondoltam, hogy a konduktor is tud magánban dolgozni. Nemtudom van e magánba kereslet rá, ahol én dolgozom ott a gyerekek háttere elég szegényes, de aki jómódú családból jön is inkább beteszik állami suliba és azzal letudják a fejlesztést is, nem nagyon viszik külön. :/
2018. dec. 26. 14:07
 6/10 A kérdező kommentje:

De köszönöm a választ, tényleg valamiért állami intézményen kívül nem is gondoltam a magán fejlesztőkre. 😊

Utána is néztem, nem sokat találtam, de van. :)

2018. dec. 26. 14:09
 7/10 anonim válasza:

Konduktor vagy, vagy csak az szeretnél lenni?

Egyébként a Pető Intézetben 200.000 körül keresnek nagyjából.

Külföldön meg milliókat. Németországban és Norvégiában a legjobb a helyzet.

2018. dec. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Konduktor hivatást ne feltétlen a fizetésért csináld.. külföldön egyértelműen jobban keresnek, de én Mo.-n maradva is látok lehetőséget jó fizuval magamnak... Amúgy ténylegesen nem ezért tanulom.😊
2019. jan. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Gyógyped.asszisztensként dolgozom 5 éve így ha a pénz kéne nem erről érdeklődnék.. de ettől függetlenül az embert érdekli a pénz, hisz abból él. 😊

De mint írtam azért érdekelt mert sok helyről hallom hogy jól keresnek, viszont mindenhol azt olvasom h rendes pedagogus fizetest kapnak.. nemhiszem h egy kezdo konduktor 200at keresne a petőben egyébként.. 🙄

2019. jan. 30. 18:00
 10/10 anonim válasza:
Ha olyan helyre megy a konduktor, ahol pedagógusként alkalmazzák, ott a pedagógus életpályámodell alapján kapja két évig a gyakornoki fizuját. Utána jönnek a minősítések stb. Ha fejlesztőnek megy valahova máshova, akkor ez nem érinti vagyis nem ennyire.😌
2019. jan. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!