Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Merjek váltani, újéletet kezdeni?

Merjek váltani, újéletet kezdeni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vidéki vagyok , kb 3-4 hónapja lakom Pesten, Gyárban dolgozom , 12 órát, 6-tól reggel 6-ig , viszont kifáradtam , korházba is kerültem e miatt, viszont itt a lakás fizetve van, félek lépni , félek albérletbe menni, nem egyedül mennék hanem barátnőmmel, de akkoris félek attol hogy a 2 szék közül a pad alá esek. De az éjszakázást már nem bírom, kimerültem. Mir tudnék csinálni? Nagyon sokat dolgozom, nincs életem , a szabadnapokat is átalszom , kezdek depressziós lenni. Van kiút? Vagy haza kell költöznöm? Megszerettem Pestet. Segítsetek! 23L
2019. jan. 8. 01:31
 1/9 anonim ***** válasza:

A kórház már egy figyelmeztetés volt a szervezetedtől, egyrészt barátra nem alapoznék lakhatást, másrészt egy fővárosi albérlettel még jobban magad alá tennél, haza kell menni ha van rá mód, és átgondolni a későbbieket.

23 évesen még közel sem kéne függetlenedni normális munka illetve végzettség hiányában.

2019. jan. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De nem akarok haza menni! Megszerettem Pestet!

Ketten megyünk albérletbe vagy beszünk ki egy szobát.

De én haza menni nem akarok

2019. jan. 8. 02:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj váltani a szervezeted is jelzi.
2019. jan. 8. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyertelmu hogy valtanod kell. En szinten gyarban voltam 3 muszakban es en rengeteget voltam tappenzen annyira lehuzott hogy hihetetlen raadasul az anyagok amikkel dolgoztunk es heti 6 nap sokszor 12 oraban nagyon huzos volt es az immunrendszerem tonkrement minden betegseg ram ragadt, egy kis erom nem volt. Otthagytam a francba a gyarat es most irodan dolgozom szerencsere itt megvan a napi 8 ora,fizetesem jobb,es nincs ejszakazas. Valts te is egy ilyen irodai munkahoz mar nem kell nagy iskolakat elvegezned
2019. jan. 8. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kicsit elgondolkoznék, hogy milyen szakembert kellene felkeresni a fizikai problémáimmal. Egyáltalán nem normális, hogy 12 óra női munkától ennyi idősen teljesen kimerültél 3 hónap alatt
2019. jan. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Soha nem voltam éjszakás, valaki bírja valaki nem.
2019. jan. 8. 12:55
 7/9 A kérdező kommentje:
És amint írtam nagyon sokat dolgozom, 7 ből 6 napot.
2019. jan. 8. 12:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi az a munka?

Mint írtam, nem normális, hogy 3 hónap alatt ennyi idősen végkimerüléssel kerülsz korházba. Keress egy jó szakembert

2019. jan. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Válts állást. Ha kimerült vagy akkor meló mellett nem igen va nerőd állást keresni és állásinterjúra járnod, ezért lehet, hogy előbb fel kellene mondanod, kipihenned magad és belekezdnei a keresésbe. Ehhez persze kell, hogy legye nannyi tartalékod, hogy addig a megélhetésedet és a lakhatást tudd finanszírozni.
2019. jan. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!