Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyen igazságtan az...

Miért ilyen igazságtan az élet munka területén?

Figyelt kérdés

Na szóval CNC gépbeállítóként dolgozom. (A végzettségem gépgyártástechnológiai technikus). 1,5 éve dolgozom, de nem akarnak adni többet, mint a szakmunkás minimálbér, még most sem. (Múlt évben 1038, most 1121 forint óránként, bruttóban).

Aztán más pozícióban itt a cégnél, a hegesztők kapnak 1600-1700-at óránként, idejön egy full pályakezdő hegesztő, ő egyből kap 1500-at óránként.

Hogy is van ez?

Én úgy tudtam, hogy CNC-sek jobban keresnek, mint a hegesztők, én meg miért nem?

Ja és az igazságtalansághoz még hozzá tartozik, hogy a hegesztő dolgozik 8 órából 5-öt, legfeljebb 6-ot, én meg kidolgozom a 8 órámat.

Ja és hegesztő nem egy olyan hosszú ideig tartó OKJ képzés, ráadásul nem is érettségihez kötött. A gépgyártástechnológiai technikus meg az, ráadásul sokkal bonyolultabb.


Most akkor miért ilyen igazságtalan az élet?



2019. jan. 11. 22:49
1 2
 11/11 anonim válasza:
Külföld, és köpj egyet a bejárati ajtajukra.
2019. ápr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!