Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Munkahelyen hogyan szokás a kollégák közötti telefonhívás ilyen esetben?

Ha valami miatt felhívjuk a másik telephelyen lévő munkatársat, de ő nem veszi fel.

Mi a teendő?

-később újra hívjunk

-ha fontos, később újra hívjuk

-ő majd visszahív, mert látta, hogy kerestem

-ha érdekli hívjon vissza, részemről lényegtelen hogy tudja-e az adott infót

-stb

jan. 18. 18:45  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem alapvető illem, hogy visszahívást indít, aki nem tudta felvenni a telefont.

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jan. 18. 18:52 Privát üzenet
Én mindig utána még próbálkozok elérni, tehát nem hagyom annyiban.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont jan. 18. 18:52 Privát üzenet
sms?? Elolvassa.Ha fontos neki, megoldja, ha nem fontos neki, neked miért az?

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jan. 18. 19:09 Privát üzenet
Ha én nem veszem fel, akkor visszahìvom miután láttam, hogy keresett, ha valamilyen oknál fogva nem elérhető, vagy nem akarja felvenni, akkor így járt...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jan. 18. 19:09 Privát üzenet
Ha rendszeresen kell vele kapcsolatot tartanom, akkor megvárom, míg visszahív, ha én nem tudom felvenni az ő hívását, akkor visszahívom, amint tudom. Ha félig-meddig ismeretlen, akkor kb. félóra múlva ismét megpróbálom felhívni. Ha nagyon sürgős, akkor a sikertelen hívást követően írok egy üzenetet, hogy fontos lenne, amint tud jelentkezzen.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont jan. 18. 19:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
20-35 közötti irodisták, ti hogyan viselitek a munkahelyeteket, és a munkaidőt?
Mennyire számít manapság a folyamatos munkaviszony? Mennyi az elfogadható időtartam egy munkaviszonyban ill. a váltások közötti időre?
Aki régóta munka nélkül van, annak hogy telnek a napjai, mit csinál napközben? (leginkább 20-35 év közötti)
Édesanyám véletlenül felvívta a 104-et de mielőtt felvették volna kinyomta. Ebből nem lesz semmi baj?
Manapság a fiatalabb (kb.18-30 év közötti) vagy az idősebb korosztály (45-65 év között) a megbízhatóbb munkaerő? Milyen munkaterületeken?
Most mitévő legyek ebben a patt helyzetben?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!