Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg lüke vagyok, amiért...

Tényleg lüke vagyok, amiért néha veszek kaját a főnökömnek?

Figyelt kérdés

Fél éve dolgozok, első munkahelyem egy kisvállalkozásban, ahol legtöbbször a főnökkel együtt dolgozunk.

Néha mikor nem hoztunk magunkkal kaját vett nekem ezt-azt, vagy csinált szendvicset. Mikor ő vett magának mindig hozott nekem is akár hamburgert, palacsintát, yoghurtot, gyümölcsöt.

Úgy éreztem helyénvalónak,hogy mikor én veszek akkor én is vigyek neki. Ezért én is hoztam neki palacsintát vagy csokit, banánt. Hisz kb ugyanott vagyok, ha azelőttnap ő vett és nem én kellett magamnak.

Közeli barátaim akiknek meséltem ezt azt mondják elég butus vagyok emiatt,minek költöm rá azt a pénzt amit tőle kapok a saját munkámért. S hogy az normális,hogy ő ennyit ad legalább, mert alapfizut kapok és semmi bónusz (kajapénz,útiköltség térítés) nincs.

Ti mit gondoltok erről? 22n


2019. jan. 21. 10:51
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nincsenek kollégák:))

Kisvállalkozás, a lánya dolgozott vele de szülésin van, így én jöttem helyette.

Eleinte kiakartam fizetni amit hozott, de nem engedte. Aztán azóta meg így van. Mondjuk ő nagyobb értékben is szokott hozni. Hamburgert vagy pizzát is, ami több mint egy palacsinta.

Picit furán fogalmaztam, de úgy értettem furán érezném magam, ha ő mindig hoz nekem kaját, mikor vesz magának is, én viszont nem kérdem meg hogy ő kér e csak simán hozok magamnak. Igen, munka közben szoktunk eljárkálni kaját venni...

2019. jan. 21. 12:12
 12/12 anonim ***** válasza:
Lehet megszokás. A lányának is mindig hozott kaját, ebédet. Szerintem ezert lehet. Kis családias hangulat, sztem aranyos gesztus!
2019. jan. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!