Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kolléganő elintézett nekem...

Kolléganő elintézett nekem egy dolgot, milyen maradandó ajándékkal köszönjem meg?

Figyelt kérdés

Nem munkával - munkahellyel kapcsolatos dolgot intézett el, meg egyébként is volt kolléganőről van szó, de nekem nagyon sokat jelent a segítsége, hogy elintézte.

Olyan ajándékkal szeretném megköszönni, ami maradandó.

Nem "párszáz forintos üvegpohár", "üvegtál" vagy hasonlóra gondoltam, se nem édességre, amit elfogyaszt.

Férfi vagyok, ő nő, kollegiális a viszonyunk.

Harmincas éveink végefelé járunk.



2019. jan. 23. 19:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

A kupon, vagy ajándékkártya jó ötlet, ez meg lehet sokféle típus, az érdeklődésének és személyiségének megfelelő.

Ezeknél tudom, hogy van ilyen (de biztosan sokkal több van):

MediaMarkt

DM

Rossmann

Libri

C&A

Ikea

Kika

Deichmann

2019. jan. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Ékszer nem jó, mert azt barátnőnek vagy rokonoknak szokás, illetve közeli barátnők egymásnak.

Program nem jó, mert nem biztos, hogy el tud menni. Például én karácsonyra a szüleimnek állatkerti nevelőszülőséget ajándékoztam, de tesómnak nem, mert ezzel jár az évben két fix nap, ami ingyenes belépési lehetőséggel jár, de tesóm olyan munkakörben dolgozik, ahol beoszthatják ügyeletbe hétvégére, vagy elküldhetik több napra vagy hétre külföldi kiküldetésbe, és emiatt nem biztos, hogy el tudna menni.

A nem kötött program sem jó (mondjuk x ideig felhasználható wellness vagy utazási kupon, vagy színház kupon), mert lehet, hogy nem oda akar menni, vagy nem tud elmenni, vagy nem szereti az adott helyet.

Konkrét hasznos tárgy sem jó feltétlenül, mert lehet, hogy kifolyik a szekrényből, esetleg nincs rá szüksége (pl tele vagyok poharakkal és bögrékkel, a munkába is van rendszeresítve egy, amit nem szoktam hazavinni).


Ha maradandót akarsz adni, akkor legyen hasznos is, de legyen benne szabad döntése.

2019. jan. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy személyes tárgy is jó, ami rád emlékezteti.
2019. jan. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!