Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kolléganő elintézett nekem...

Kolléganő elintézett nekem egy dolgot, milyen maradandó ajándékkal köszönjem meg?

Figyelt kérdés

Nem munkával - munkahellyel kapcsolatos dolgot intézett el, meg egyébként is volt kolléganőről van szó, de nekem nagyon sokat jelent a segítsége, hogy elintézte.

Olyan ajándékkal szeretném megköszönni, ami maradandó.

Nem "párszáz forintos üvegpohár", "üvegtál" vagy hasonlóra gondoltam, se nem édességre, amit elfogyaszt.

Férfi vagyok, ő nő, kollegiális a viszonyunk.

Harmincas éveink végefelé járunk.



2019. jan. 23. 19:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Egy ékszer óra nagyon jó ötlet szerintem. Van szebb 5-6 ezertol, határ a csillagos ég
2019. jan. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
8%
Esetleg gravíroztass neki valamit. Ha van kutyája azt, vagy a férjével egy képet, esetleg gyerekeivel.
2019. jan. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
40%

Ha jó az ízlése, ne gravíroztass semmit, ne vegyél porfogót. Egyre kevesebb ember szereti a dísztárgyakat.

Azért írtam a wellness hétvégét, mert a szép emlék igenis maradandó. Egyszer én is kaptam, és egy csoda volt.

Az ő segítsége is egy múltbeli esemény, az se maradandó, mégis hogy megmaradt benned.

2019. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
22%
Egyre kevesebb ember szereti a dísztárgyakat? Ezt honnan veszed? Szerintem meg egyre több ember szereti a dísztárgyakat :) ennek kb ugyanannyi értelme van..
2019. jan. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
48%
Azért gondolom, mert már lassan senki sem kér ajándékot senkitől a környezetemben, mert unják porolgatni a csetreszeket. Szerencsére az emberek ízlése is sokat javult, és nem akarnak fölösleges ízléstelen giccseket a lakásukba. Nálam az ilyen dolgok repülnek az adományboltba azonnal.Ne haragudj, de a gravírozott kutyafotóról ez jutott eszembe.
2019. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
34%

Én is utálom a dísztárgyakat mert feleslegesek.Ha kapok is akkor én is tovább ajándékozom.... :)

Röhögjetek ki, de szerintem kaktusz/pozsgás cserepes növény is lehetne.. Igénytelenek, nem is akkora költség. Persze te tudod mit szánsz rá, a wellnes hétvége is jó ötlet, furcsállom is aki írta 0% a hasznossága :(

2019. jan. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem túlzás a wellness hétvége ajándékba, egyrészt drága az ajándékozó részéről, másrészt el kell jutni, egyedül utazni se szeret mindenki és ott az útiköltség, meg lehet más programja van akkora.
2019. jan. 24. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
34%
Hát inkább egy szép dísztárgy a kutyámról mint egy nem tervezett wellness hétvége. Már bocs.
2019. jan. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Csak olyan ajándékban gondolkodj, amivel nem hozod kellemetlen helyzetbe, szóval az ékszert pl. felejtsd el.

Az ízlését, meg hogy milyen ember, te ismered, lehet, hogy nem is tudunk olyan tippet adni, aminek örülne. Én amúgy egy tábla csokinak is örülök viszonzásképp, ha szívességből segítek, nem azért teszem, hogy kapjak cserébe valamit.

2019. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Egy kupont akkor használ föl,amikor aker. Nem tudjuk, mekkora volt a szívesség.
2019. jan. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!