Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy megszólnak a kollégák mert nem megyek be betegen dolgozni?

Figyelt kérdés
Amit itthonról is meg tudok csinálni,az ráadásul elvégzem.A főnökömet nem zavarja,de van pár "tank" kolléganőm akik ilyenkor fennen hangoztatják,hogy én bezzeg be tudtam jönni 39 fokos lázzal is(ja nagyon örülök neki,hogy el szoktam kapni),akkor nem hiszem,hogy te nem tudsz.A másik azt nyomatja,hogy én már 5 éve nem voltam beteg nem hiszem el,hogy neked minden évben van valami bajod(de jó neki,szerinte én szeretek beteg lenni,aztán meg kevesebb fizut kapni)?Most komolyan gáz,hogy nem akarok a tömegközlekedésen bumlizni,a munkahelyemen ötpercenként kirohangálni a hasmenés miatt,meg ott szédelegni lázasan?

2019. jan. 24. 15:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

,,Vagy már akkor eldöntötted, hogy ha kell lefertőzől mindenkit, de nem fogsz otthon maradni? "

Nem döntöttem el,de nem fogok senki kedvèèrt elmenni betegszabira majd ha èn ùgy gondolom akkor,az èn pènzem.

Mondom akinek nem tetszik adja ide a napidìjamat ès akkor nem megyek be.

Èn pàr nap alatt rendbe jöttem nem írom le mennyi pènz lett volna.


"És ha ennyire nagy veszteség megbetegedni, akkor miért nem keresel másik helyet?"

Mièrt keresnèk?

Èn imàdtam azt a projektet màr akkor is jòl fizetett,meg èrdekes volt.

Meg akarta pàr kollèga mondani,hogy menjek haza mert köhögtem,persze figyeltem ne ràjuk meg visszatartottam.

Az a baj,fogalma sincs egyeseknek,ha haza küldene akkor fizesse ki a napidìjamat vagy ő fogja kifizetni a dolgaomat a pàrommal,a kocsim tankolàsát,szervìzelèsèt,a hamgtechnikàt a lakàsomba,esetleg a wellneszezèst meg a nyàri nyaralàst?

Mert ha igen akkor semmi baj,betegszabira is megyek,de itt mindig csend van.

Vajon mièrt?

2019. jan. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
11: Lebuktál. Te Balázska vagy.
2019. jan. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%

12-es nem vagyok Balàzs egyàltalàn.

Mi rosszat ìrtam?

Most mond,hogy nem jogos amikről ìrok.

Mert szerintem igen.

Nèzz utàna a fogalomnak kontraktorkènt dolgoznk.

2019. jan. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

13: Oké, mondjuk, hogy nem ő vagy.

Tudom, hogy mi az. Én biztosan nem maradnék sokáig ilyen szerződéssel munkában, közben keresgélnék. Mi lesz, ha balesetet szenvedsz? Mondjuk eltörik a lábad? Majd bevánszorogsz két mankóval, és úgy munkábaállsz?

2019. jan. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

Emberek. Kérdésem. Dolgoztam olyan helyen(Szekus cég) ahol nem létezett olyna hogy te beteg voltál.

Ha csak egy napot is otthon maradtál betegség miatt nem kellett menni többet. senkit se érdekelt mi bajod senkit se érdekelt van orvosi papír vagy sem, nem jöttél akkor hello küldték az utolsó pénzt és csá.


Na mit tennétek ilyen helyen?

Én dolgoztam itt.

És nem hiányiztam soha 1 napot se, nem mertem!!

2019. jan. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
15: Igen, hallottam, hogy sok ilyen köcsög, kannibál szekus cég van. Van, ahol szabadságra se mehetsz soha. Alá kéne ezeket valami vizsgálatnak vetni.
2019. jan. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

" Alá kéne ezeket valami vizsgálatnak vetni.

"


De naiv vagy te úristen. Ezek a cégek kivétel nélkül egykori rendőr katona és BM-es vezérek kezében vannak olyan kapcsolatokkal hogy nicns az a hatóság aki fel mer ezek ellen lépni vagy akár csak kimenni.

Nincs olyan szekus cég az országbna amit egy tisztességes vizsgálat után ne lehetne azonnal bezáratni.

Nincs. Egy se. De ki meri ezeket vizsgálni? Senki.

2019. jan. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell fsni ezektől a szekus cégektől? Nem kell odamenni dolgozni és kész. Mindenki felnőtt, joga van ott dolgozni, ahol akar. Senkinek se tartják a fejéhez a fegyvert, hogy dolgozz itt, különben meghalsz.

Annyira dühítő, hogy vannak ilyen robot-emberek, akik ha nincsenek a munkahelyen, összedől minden. Én megkapom hol direktbe, hol burkoltan, hogy minek megyek táppénzre, ha beteg vagyok. Nem vagyok beteges, de ha rosszul vagyok, nem megyek be, hanem maradok itthon, és kiíratom magam. Többel kötöm be ugyanis ha haldoklok a munkahelyen. Szövődményeim lesznek és akkor kórház, ami több idő, mint mondjuk 5 nap.

Persze, kisgyerekem is van és ő még nem tudná betegen ellátni magát. Mégis szerintetek hagyjam a szomszédnál, hogy őt is lefertőzze? Szüleim még nem nyugdíjasok.

És igen, merek ilyenkor is betelefonálni, hogy sajnos nem megyek, mert... És próbaidőn is elmentem, mert nem féltem. És nem raktak ki, de volt/van az a pár nő, akinek ez nem tetszik. Legszívesebben jól orrbatenném őket. Mit képzelnek, hogy megítélnek másokat, mert normálisan gondolkoznak.

Lehetne lejjebb adni az anyagi elvárásokból és nem puffogni, hanem boldognak lenni így is.

Nekünk sose lesz nagy kertesházunk sajnos, de van panellakásunk, ahol lakhatunk. Nagy szívfájdalom, de ez van. Ezt megtanultam elfogadni. Emiatt nem teszem tönkre magam.

De ha más tönkretenné magát, hát tegye. Csak nem nekem panaszkodjon!

Kicsit hosszú lettem, de elborult az agyam. Bocsi érte :)

2019. jan. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Te egy idióta vagy!!

A szekus cégek kinimálbért adnak hova a szarba adjanak le még abból is? HOva??

Le kéne szállni tán a földre!!


Bakker a padlón vannak ezek az emberekl olyan keveset kapnak amibél kevesebbet már nem is lehet akkor hova menjenek még lejjebb? Idióta!!!!!



"+Lehetne lejjebb adni az anyagi elvárásokból és nem puffogni, hanem boldognak lenni így is.


Nekünk sose lesz nagy kertesházunk sajnos, de van panellakásunk, ahol lakhatunk. Nagy szívfájdalom, de ez van. Ezt megtanultam elfogadni. Emiatt nem teszem tönkre magam.


De ha más tönkretenné magát, hát tegye. Csak nem nekem panaszkodjon!


Kicsit hosszú lettem, de elborult az agyam. Bocsi érte :)


"

2019. jan. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"Annyira dühítő, hogy vannak ilyen robot-emberek, akik ha nincsenek a munkahelyen, összedől minden."



Igen összedől minden mert KIRÚGJÁK ŐKET!

2019. jan. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!