Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy megszólnak a kollégák mert nem megyek be betegen dolgozni?

Figyelt kérdés
Amit itthonról is meg tudok csinálni,az ráadásul elvégzem.A főnökömet nem zavarja,de van pár "tank" kolléganőm akik ilyenkor fennen hangoztatják,hogy én bezzeg be tudtam jönni 39 fokos lázzal is(ja nagyon örülök neki,hogy el szoktam kapni),akkor nem hiszem,hogy te nem tudsz.A másik azt nyomatja,hogy én már 5 éve nem voltam beteg nem hiszem el,hogy neked minden évben van valami bajod(de jó neki,szerinte én szeretek beteg lenni,aztán meg kevesebb fizut kapni)?Most komolyan gáz,hogy nem akarok a tömegközlekedésen bumlizni,a munkahelyemen ötpercenként kirohangálni a hasmenés miatt,meg ott szédelegni lázasan?

2019. jan. 24. 15:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
66%
20: Nem feltétlen. Van az a fajta, aki azt képzeli, hogy ő a fő élmunkás, nélküle leállna a munkahely.
2019. jan. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Na 21-es legalább te érted, hogy mire gondolok.

Aki meg ismeretlenül leidiótáz, az őt minősíti. És dolgozzon szekus cégnél, ha annyira mondogatja.

2019. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"Van az a fajta, aki azt képzeli, hogy ő a fő élmunkás, nélküle leállna a munkahely."


Én már főnöktől hallottam hogy nélküle leállna a hely. Aztán autóbaleset fél évet nem volt és láss csodát nem állt le. A nagy nélkülözhetetlen szuperagy....

aztán mire visszajöhetett volna már más volt a főnök így nem jött vissza.


Ennyit a nagy pillérről.

2019. jan. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!