Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 2 éve munkanélküli vagyok....

2 éve munkanélküli vagyok. Teljesen tönkrementem minden téren. Mit tudok itt már csinálni?

Figyelt kérdés

Nem is tudom már, hogyan keveredtem bele ebbe.


Igazából a tavalyi 1 év miatt volt egy idegösszeomlásom, és abból nehezen jöttem ki. De elmentem azonnal dolgozni egy gyárba, alig bírtam ki az oktatást is, annyira kész voltam még, de megerőltettem magam, dolgoztam, de a végén kirúgtak ukránok miatt, mert kevesebbért dolgoznak, jobban hülyének tudják nézni őket.


Megint padlóra tett teljes ez.


Utána 3 hónap után nagy nehezen megint kerestem egy gyárat a környéken. Ott műszerésznek tanultam be már, egyedül voltam egy gépen, a srác is megvolt elégedve velem, meg mondta, hogy szerencse, hogy ide kerültem, mert azt csinálják, hogy amikor van megrendelés, akkor felvesznek embereket, aztán amikor kimegy az áru rúgják ki őket. Nem féltem, mert gépen voltam de 2 hónap után kirúgtak (meg másokat is)


Azóta egyre mélyebben vagyok, és jobban kijött rajtam megint minden :(

Olyan helyen lakom, ahol semmi lehetőség, csak ez a fent említett két retek gyár. De adtam be már jelentkezést országosan is hirdetésekre, de mégcsak vissza se írtak.


Most komolyan mit csináljak ilyen helyzetben?

Munkára van szükégem, csak az húzna ki engem ebből az állapotból de semmi. Hiába próbálkozom.


Teljesen tönkrement az életem és valószínű megint kórház lesz ennek a vége. És csak a 20-as éveim elején járok :(



2019. jan. 27. 19:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én 55 évesen keresek munkát itt a keleti országrészen.Én már nem megyek külföldre.Még 10 évem lenne nyugdíjig.Munkaügyi regisztrált, de semmi munkát nem ajánlottak.Keresem már lassan 2 éve, mindennap.Én már azt se mondanám, hogy tanulni kell, mert nekem van 2 diplomám, meg 3 OKJ-s végzettségem,de nem érek vele semmit.Ha nem lenne férjem, meg felnőtt gyermekeim, akár éhen is halhatnék.

Én is egyre depressziósabb vagyok, mert nem kellek sehova, egyre kevesebb az önbizalmam.Már csak a csoda segíthetne.

2019. febr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.Ismerőseim szerint 10 évvel minimum fiatalabbnak látszom.Én már nem megyek szülni, nem megyek gyerekkel táppénzre.Sok munka és élettapasztalatom van.De vagy fiatalt keresnek, vagy túlképzett vagyok, vagy válaszra sem méltatnak.

23 éves koromtól minden nap dolgoztam, még táppénzre sem mentem.Sőt gimis koromban is diákmunkán voltam.

Akár elmennék távolabbra is, de nem szeretik fizetni az útiköltséget, így helyi lakost vesznek fel.

Míg volt munkám, én is azt mondtam, csak az nem dolgozik, aki nem akar.

De most gyökeresen megváltozott a véleményem.

2019. febr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

22#

Sajnos igaz amit írsz. Egyedül 3 műszakos gyárakba tud menni azonnal az ember dolgozni. Ezen kívüli munkát már nehéz kifogni, még szakmával is itt keleten.

2019. febr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!