Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Otthagynád a helyemben ezt a...

Otthagynád a helyemben ezt a munkahelyet?

Figyelt kérdés

Itt vagyok több mint 1 éve.Az emberi kapcsolatokat nem alakítottam ki jól a kezdetektől,nem tudtam lekezelni normálisan a támadásokat.Soknak eleve nem is voltam szimpatikus az elején sem,ezzel nem foglalkoztam.Aztán elterjedt rólam valami,ami miatt megvan egyeseknek a véleménye.Van 1-2 aki direktben akar alám tenni hogy ne dolgozzak ott.Olyan érzésem van,hogy elbaltáztam ezt a részét a dolognak,és nem érzek magamban annyi erőt,hogy mindig erősnek mutassam magam.Lehet jobb lenne egy másik munkahely,ahol tiszta lappal indulhatnék.

Annyi ennek a velejárója,hogy kb.15 ezer fT-al kevesebb lenne a brutto bérem,nem tudom mennyire érződne meg ez a fizetésemen.Illetve valahol lelkileg se tudom hogy érintene most ez a változás,jobb lenne minden vagy rosszabb.A mostani helyemen csak 1emberben bíztam meg eddig,a főnökömben,de most főnökváltás lesz,így elvesztem még azt az 1embert is,aki eddig segíteni próbált nekem ha problémám volt.

Te hogy döntenél ?


2019. febr. 6. 12:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb úgyis meg kell tanulnod megvédeni magadat - vagy most itt (kínálkozik az alkalom) vagy majd a huszadik helyen, ahonnan szintén azért akarnál lépni, mert piszkálnak.
2019. febr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

#10 Lehet azért csendes, mert állandóan dolgozik, miközben a többi csak pletykál?


Nem a kérdezővel van baj, hanem a pletykás kollégákkal...Normális munkahelyen nem tűrik az ilyen fajta kiközösítést.


Kérdező lépj, mert csak saját magadat őrlöd fel.

2019. febr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!