Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem hajlandó segiteni...

Miért nem hajlandó segiteni nekem a munkaügyi központ hogy elvégezhessek egy piacképes képzést?

Figyelt kérdés
Beregisztràlok és rögtön közmunkàra itélnek. Nem megyek és kidobnak. Miért nem engedik hogy mehessek villanyszerelö tanfolyamra?? Az valódi segitség lett volna. Miért van az hogy màs mehet én nem?? Màst ezek szerint nem akarnak közmunkàra kényszeriteni. Miert nem értik meg hogy közmunkàval nem vagyok kisegitve nem vagyok 60 éves. Egy piackepes szakma segitett volna rajtam. De igy mar csak annyit tudok tenni jelentkezek nagy gyarakba es imadkozom hogy felvegyenek. Azok is ezerszer jobbak mint a megalàzó közmunka. Legalabb a fizetes is jobb sokkal.

2019. febr. 10. 11:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
15, 17 vok: most már benne vagyunk a februárban, fel kell hívni vagy ha közel van, be kell menni. Nekem az ügyintéző 2 hetet mondott, hogy 2 hetente telefonáljak. Nekem közel volt a munkaügyi, így egyik 2 hétben telefon, másik 2 hét múlva bementem, elolvastam az ajtón a 5-10 közötti listát, aztán kijöttem. Aztán csak elindult. Volt olyan csoporttársam, aki 2 nappal írásbeli előtt tudta meg, hogy indul tanfolyam. Másik 3 hónapot várt, stb. Egyikünk többet várt, a másik kevesebbet. Kerestem közben munkát is, de a tanf-nak jobban örültem.
2019. febr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Elsősorban munkát keresek, b terv a tanfolyam, van 2 amit elvégeznék, alapból húzós áruk van, ezért volna jó támogatással. Mikor munkanélküli lettem, akkor is érdeklődtem, szeptemberben semmi nem volt, novemberben 3-4. Bemegyek szerintem még a héten, mert nem kaptam meg a papírt az adóbevalláshoz.
2019. febr. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
22: szerintem is jobb a munka, de ha olyan a tanfolyam, ami érdekel és el is tudsz benne helyezkedni, akkor inkább a tanfolyamot válaszd. Kérdezd meg, hogy mikor érdemes érdeklődni, majd mondanak vmit, aztán munkakeresés és érdeklődés. Sok szerencsét kívánok!
2019. febr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
23: köszi. Az álláshirdetéseket bújva, szerintem, ami jobban érdekel, azzal nem sok esélyem lenne, a másikkal még az ősszel volt több álláshirdetés, de mostanában nem láttam. Egy munkahely volna jó, akkor ha oda kell valami, azt szívesen elvégzem, de így vaktában nagyon nehéz egy olyan tanfolyamot kiválasztani, amivel tuti az elhelyezkedés.
2019. febr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!