Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem szól senkihez?...

Miért nem szól senkihez? Miért barátságtalan?

Figyelt kérdés
Van a cégnél kb fél éve egy takarítónő. Mindig fekete pólókban dolgozik és farmerban. Senkivel nem tegeződik. Annyit beszél, hogy köszön jó és jó étvágyat egészségedre. Tetszenek az ékszerei a haja és a tetkója. Nem tudom, hogy lehetne vele szóba állni. Annyit tudok róla, hogy egy balesetben megsérült a szeme. Akcentusa van.

2019. febr. 12. 09:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%

Lehet nem érzi szükségesnek minden áron beszélni.

Én is így vagyok. Biztonsági őrként bekerültem egy áruházba, ahol egy jól összeszokott csapat van. De én jól megvagyok magamban, semmi késztetést nem érzek az iránt, hogy bárkivel is beszélnem kéne.

Persze ha hozzám szólnak/kérdeznek, normálisan válaszolok, de ennyi.

2019. febr. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ma láttam, hogy cigizik egyedül. :( Végre hello.t köszönt reggel.
2019. febr. 13. 21:56
 13/15 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok egy szófosógép, aki mindenkivel dumálni akar (azjobb lenne?).

Fekete pólót és farmert hord.Istenem! Talán ez is furcsa? Mit hordjon, otthonkát?

Képzeld, én is sokat hordok feketét, mert jól áll.Mellesleg munkában nem koszolódik annyira, mint a fehér.Nyilván azért van ilyen cuccban mert ezt látja kényelmesnek, praktikusnak a munkájában.Remélem, nem akarod ezt is megkérdőjelezni.

Ha van sérülése, szépséghi ája, akkor lehet amiatt is félénk, introvertált és bizonyára a töke ki van már az idiótákkal, akik felteszik a szokásos kérdést, hogy 'mii van a szemeddeeel????' Ha jóba akarsz lenni vele, meg ne kérdezd tőle! Amúgy is tapintatlan tahóság ilyesmire rákérdezni.

Amúgy nem láttál még komolyabb, introvertált embert?? Körülöttedmindenki mindig fossa a szót? Elég fárasztó lehet!

Én is olyasmi vagyok, ahogy a lányt jellemezted és nagyot lehet ám koppani, mert attól hogy nem beszél sokat, mégnem biztos, hogy türelmes is!

Szóval szerintem csak akkor szólj hozzá, ha nem puszta kiváncsiságból akarsz többet tudni róla, hanem tényleg baráti a szándékod.Ha nem, akkor hagy békén.Ő nem egy marslakó.

Amúgy én ki nem állhatom az ilyen embereket, akikkiszúrnak maguknak valakit, mert csendes, vagy mert ez vagy az van rajta...aztány a nyakáramásznak kíváncsiskodni, utána összepletykálnak róla mindent.

2019. febr. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, hogy lehetne vele szóba állni"


Te; Jó napot!

Ő; Jó napot!

Te; (mellé lépsz); Elnézést a kérdésért, de nagyon tetszenek az ékszerei. (Elmosolyodsz) Hol vette őket? Én is vennék.


***


"Miért nem szól senkihez? " Mert a munkája mellett nem biztos, hogy ráérne vagy szeretne csevegni. Nálunk egy takarító se áll le beszélgetni velünk.


"Miért barátságtalan?" Nem barátságtalanság az, ha valaki megtart egy bizonyos távolságot. Én se megyek pl a büfébe, a recepcióra, stb random beszélgetni; köszönünk, magázódunk, de közvetlenebb a közeli kollégákkal vagyok.

2019. febr. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Ma láttam, hogy cigizik egyedül. :(" Én is egyedül cigizek, , mert több óra után emberek közt jól esik pár perc egyedül. Nem szeretem, ha kollégák lejönnek velem, de ettől nem vagyok se magányos, se zárkózott, se barátságtalan.


"Végre hello.t köszönt reggel." Juhú!

2019. febr. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!