Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti váltanátok munkát a helyembe?

Ti váltanátok munkát a helyembe?

Figyelt kérdés
Decemberben megszerzem az élelmiszer msc diplomát ami releváns lesz a mostani munkámhoz. De a mostani munkahelyem egyre szarabb. Főleg a kapkodás, szervezetlenség és egyre hülyébb vezetőség miatt.Most egy multinál vagyok, mérnöki pozícióba de elgondolkoztam hogy váltanék. Egy másik multi ami nem élelmiszerekkel foglalkozik, egy technikusi állás is hasonló vagy jobb fizetéssel,kevesebb stresszel. De ez az állás nemtudom hogy mutat majd később az önéletrajzomban, mivel ez visszalépés. A jelenlegi munkahelyemen nem igazán lehet előre lépni, attól félek ha váltok ott meg azért nem fogok tudni mert nincs műszakis végzettségem. Mit gondoltok?
2019. febr. 16. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon rosszul érzed magad a jelenlegi helyeden, akkor az hosszútávon nem bírható. próbálj találni olyan helyet, ahol hasonló pozícióban tudsz elhelyezkedni. Lehet, hogy beletelik néhány hónapba, lehet, hogy ingáznod kell majd.
2019. febr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Szard le hogy mi hogy mutat az önéletrajzban. Inkább válts az összességében jobb irányba most és ne a jövőn rágódj.
2019. febr. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is válts. Ha nem tudsz itt előrébb lépni, de nem is érzed jól magad, akkor annak úgy sincs jövője. Én is az élelmiszeriparban dolgozom, szerintem keresett az élelmiszermrnöki végzettség. Nekem biológus végzettségem van és 3 hónapot dolgoztam élelmiszeriparban, mégis felvettek a mostani munkahelyemre sokkal magasabb pozícióba, pedig gyakorlatilag kezdő vagyok.
2019. febr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!