Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elfogadhatónak tartjátok hogy...

Elfogadhatónak tartjátok hogy egy munkahely saját kénye kedve szerint rángat titeket a munkaidő és bér tekintetében?

Figyelt kérdés

Most felvett valakit kell neki a hely így ti le vagytok csökkentve munkaidőben és bérben is.l Ne gyere csak 4 napot a héten. Aztán ne gyere csak 3at. Aztán elment az új ember na akkor újra gyere ötöt. Na mégis visszajönne az épp elment ember kell neki a hely, akkor újra ne gyere csak 3 napot.


És persze a bér meg a napokhoz igazodik ez evidens, 3 napos hét az 5 helyett kb fele bér.

Eltűrnétek hogy így ide oda tegyen ahogy neki jó? Itt az új ember valami haverja vagy ki kell az hely neki, így elvesz a meglevőktől órákat. Aztán elmegy a haver akkor visszaadja. Aztán mégis visszajönne a haver akkor újra elveszi.


2019. márc. 1. 10:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, ezt is az állami cég csinálja?
2019. márc. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

"Kérdező, ezt is az állami cég csinálja?"


nem. de nem mindegy ki csinálja ha csinálja?

2019. márc. 2. 14:22
 13/17 A kérdező kommentje:

"udod az úgy van, hogy ha csak ülsz a seggeden és várod a megváltást "



elvégeztem egy msc-t saját zsebből saját szabadidőben a meglevő két diplomám mellé. így immáron 3 diplomám van aztán mire megyek vele? Hova kellek? Sehova. Ide ebbe a szarba.

2019. márc. 2. 14:23
 14/17 A kérdező kommentje:

"csak ülsz a seggeden"



keresem én az állást és találok is ezért írtam hogy amíg ahova felvennének ott enynit vagy még enynit se kapnék mint itt addig.... addig marad ez!

2019. márc. 2. 14:30
 15/17 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem mi az a 3 diploma? gazdasági vagy mérnöki van közötte?
2019. márc. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

" gazdasági vagy mérnöki van közötte?"


Köszönjük a trollkodást de szar volt... szerinted van közötte mérnöki?


Na szerinted? Ja és amikor közmunkás voltam volt ám mérnök csoporttársam. Ennyi a "nagy" mérnökiről.

2019. márc. 3. 18:26
 17/17 anonim ***** válasza:
na most komolyan, ha ilyen büszke vagy a 3 diplomádra, mondd mit végeztél?
2019. márc. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!