Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahely nélkül hogyan...

Munkahely nélkül hogyan lehetne jól megélni? Miért nem jut eszembe valami jó ötlet?

Figyelt kérdés
Szeretnék valamivel foglalkozni és pénzt keresni én magam. Nem màsoknak dolgozni kevés pénzért. És akkor még ugatnak is meg hajtani akarnak. Egész nap törtem a fejem de nem jutok semmire. Annyira ideges leszek ettöl. Valami megoldàs kell hogy létezzen. De nem tudom mivel kéne foglalkozni.

2019. márc. 3. 21:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%
Menj el politikusnak. Sokan nem fognak szeretni, de nem sok mindent kell majd csinálnod. 😁
2019. márc. 4. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Akik azt írják, hogy menjen uzsorásnak azok tudják mit jelent? Szerencsétlen sorsú családok életét megsanyarítani annyira jó ? Akik csinálják azok lelketlen semmitérő maszat ,ótvar emberek, életfogytiglan járna az uzsorásoknak. Ahhoz nem kell sok, kis kezdő tőke meg izom , ha kell verekedni.


Saját magatok ellen szóltok, ha meg van ilyen a környéken megy a fülem/farkam befogom. De gondolom qqqqurva nagy poén, elhiszem.


Kérdező, csinálj meg egy abroncsjavító okj képzést fél év alatt (annyi idő) dolgozz 2 évet gumisnál (az a minimum, hogy vállalkozást nyithatsz) és már csak pár engedély kell meg terület, első gumicsere szezonba behozod a kiadást. Van 4 alap semmi extra autóm, 150 ezret költöttem csak a kerekekre és használt gumikat vettem.


A gumisnak 60% haszna is lehet akár egy kuncsafton. Ha használt gumikat is árúlsz, akár 80% is.


Hajrá. :)

2019. márc. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mo.-n a life coach képzés nagyon megy, és reneget life coach lett mostanában hirtelen. Megtanulod a dolgot, aztán csak hallgatod az embereket pínzért. Sokan úgy gondolják Mo.-n, hogy ez semmi felelősséggel sem jár...

Vagy légy pszichológus. Ugyanez, csak fordítottan. Megj.: a life-al jobban gyün a pínz.

2019. márc. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
63%
Komolyan vannak meg a gyakorin akik nem ismerik ezt a munkakerulo trollt?
2019. márc. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Menj hajlèktalanszàllóra, az ingyen van.
2019. márc. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
szia uram
2022. szept. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!