Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez rossz jel a csoportvezetötöl?

Ez rossz jel a csoportvezetötöl?

Figyelt kérdés

A munkában egyszer egy megbeszélésen csavartam a hajam es azóta a csoportvezetö szinte naponta felemlegeti úgy hogy utánozza a mozdulatot , néz és nevet . Csavarja a kepzeletbeli hajtincsét körbe a halántékánál , szinte dilis jelet mutatva

Mindenki döl a röhögéstöl

Eleinte en is nevettem . De kezdek aggódni hogy ez azt mutatja hogy nem tisztel már , hogy igy karikiroz? Szedhetem a batyum?

42/ nö



2019. márc. 19. 19:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Leirt Vajon?
2019. márc. 19. 19:47
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak buta poén a részéről, majd biztos elfelejti. Viccesnek találta biztos. Vannak ilyen emberek, szerintem ez egyfajta gyerekesség.
2019. márc. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom más nemigen van ami megmaradt volna rolad a megbeszelesről. Te ott mondtal barmit is? Ötleteltél javasoltál barmit is?en kicsit megmutatnám neki hogy agyam is van es lassa kit utanozgat viccesen.


Nálam a portás volt hasonlo hogy a cégnél ahol dolgoztam el kezdett lekezelő stilusban beszelni velem, igy egyik nap mikor a munkatarsaimmal mentünk hatra es kikiabalt valami infot utanam mint réten a fejősasszonyok után, ahogy visszajöttünk, en bementem hozzá es megkértem arra hogy tisztelettudobban beszéljen velem mert ez engem sért.

Akkor ott meg sem tudott szolalni ugy meglepte a dolog.

Másnap jött bocsánatot kerni vagy tizszer. Hirtelen el lett bizonytalanodva hogy vajon ki lehetek én milyen hatszéllel vagy akarmi.

2019. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld megbeszélni vele, hogy ezt miért csinálja veled, mert ez neked nem jó, illetve, hogy min változtass, hogy ne szekáljon emiatt.
2019. márc. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem így próbálja meg elérni, hogy mosolyogj, feloldódj kicsit. Nem bántásnak szánja, poénnak. Ezért kirúgni nem fog. :)
2019. márc. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!