Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fiatalok Szerintetek nem...

Fiatalok Szerintetek nem tiszta vicc hogy még egy csomagolói munkakörbe is interjúzni kell?

Figyelt kérdés
Amikor már tényleg úgy vagy vele hogy képtelen vagy gyári munkát választani mert nem vesznek fel sehová .....és akkor még ilyen helyen is válogatnak még akkor is ha tudják hogy a fiatalság nagyrészét elviszi külföld és a munkáltatók még mindig nem igen fogják fel de azért meg panaszkodnak hogy nincs munkaerő aki meg megy nem veszik fel ilyen után inkább az is már kinn probálkozik.....
2019. márc. 21. 10:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
74%
Te jó isten, interjúzni? Nem is értem hogy merészelnek ilyet tenni veled!
2019. márc. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Figyelj nem kevés interjún meg próbamunkán voltam sőt egy pár munkahelyi viszonyítási alapom is van .....de sztem ez már röhej.....
2019. márc. 21. 11:04
 3/32 anonim ***** válasza:
19%
De, ha nem kevés interjún meg próbamunkán vagy túl és még mindig ott tartasz, hogy kénytelen* vagy gyárban csomagolni, akkor veled van a baj. Az meg, hogy ki vagy akadva, hogy a selejt között válogatni mer a munkáltató, hogy kiszűrje a valóban debileket, csak azt bizonyítja, hogy nagyon jól is teszi.
2019. márc. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
91%

nekem a "kedvencem " az volt ilyen munkakörben (mert sajna rákényszerültem pár hónapig)... hogy MIÉRT AKAR EBBEN A MUNKAKÖRBEN DOLGOZNI??


És ez egy kérdés bammeg!

na miért akarok árufeltöltő csomagolóként 3 műszakban szarért húgyért melózni na vajon miért mert mást nem találtam de valami kell ez is több a semminél és kénytelen vagyok ebbe a szarba is belemenni ideig óráig míg mást nem találok-mert ugye ez lenne az igazi válasz!!

2019. márc. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
77%
Valahogy ki kell szűrni a hülyéket. Van az a szint, akit jobb híjján se vesznek fel.
2019. márc. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Egyszer egy ismerős mondta menjek el az egyik gyárba van felvétel korrektek meg tiszta hely stb.....küldtem emailt 2x harmadikra már telefonáltam .....válasz ja igen megkaptuk a jelentkezését behívtak felvételi napra ami reggel korán kezdődött .....nem vettek fel mert volt külföldi tapasztalatom meg azért beszéltem németül,rendelkeztek jogsíval rajtam kivül még csajnak volt csak jogsija .....volt akit azért nem vettek fel mert céges busz nem jár arra aztán azzal jöttek be.....az ismerős meg miután elmentem végig stresszeltem a napot azt mondta ....persze hogy nem vettek fel mer most olyanok vannak akik mellett ott kell állni mert olvasni se tudnak....ja hát kösz
2019. márc. 21. 11:20
 7/32 anonim ***** válasza:

Az interjú formalitás, néha csak arra van szükségük, hogy végigmérjék, első ránézésre az ember biztos alkalmas e a pozició betöltésére.


Én tisztán emlékszem a interjúra az első munkahelyemnél - gyorsétterem.


Ott voltunk egy nő meg én. Mindketten ugyanarra a munkára jelentkeztünk. Lejött a HR-es néni, leültünk hármasban.


Elmondta, hogy mit kell tudni a helyről, mennyi lenne a fizu, stb. SEMMIT nem kérdezett tőlünk/rólunk (nem mérte fel az angol tudásunk, nem jöttek a szokásos; "Miért szeretnél itt dolgozni?", "Hol képzeled el magad 5 év múlva?", stb. kérdések).


A monológja végén megkérdezte, van e kérdésünk.


Aztán mondta, hogy később jelentkezni fognak, hogy mikor mehetünk be szerődést aláírni.


Szóval ez a két szempont; hogy biztos alkalmas vagy e rá első ránézésre... meg hogy legyen interjú :)

2019. márc. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
38%

Tőlem pár hete kértek be önéletrajzot egy csomagoló munkára. Most ott dolgozom, 1 perc volt a betanìtàs, bárki meg tudja csinálni, nem értem mi szükség volt az önéletrajzra is.. Az interjú még viccesebb.

Ilyen hulladék munkahelyeken úgysem marad senki sokáig, főleg ha minimálbért fizetnek.

Nem értem minek ez a nagy szűrés, van ahol még tesztet is kell írni

2019. márc. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
50%

"Nem értem minek ez a nagy szűrés"


Ja. kutya se akar menni max ideig óráig és még szűrnek is. ahelyett hogy segget csókolnának hogy ezt a semmi szar melót röhej pénzért egy napig is végzi valaki és még ők válogatnak.

2019. márc. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
43%

Az a munkahely, amelyik nem válogatja meg, kiket vesz fel, elég óccsó lehet.

Nem csak te vagy a világon. Vagy úgy gondoltad, hogy veled tegyenek kivételt, és téged mindenféle szűrés nélkül vegyenek fel, de a higiénia terén kihívásokkal küszködő, az átlagnál valamelyes alacsonyabb értelmi szinttel és iskolázottsággal rendelkező egyéneket szűrjék ki, nehogy már velük kelljen dolgoznod?

Vagy ők is jöhetnek szűrés nélkül, aztán majd pislogsz, amikor rájuk kell dolgozni, mert két csavart nem tudnak összetenni?

2019. márc. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!