Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fiatalok Szerintetek nem...

Fiatalok Szerintetek nem tiszta vicc hogy még egy csomagolói munkakörbe is interjúzni kell?

Figyelt kérdés
Amikor már tényleg úgy vagy vele hogy képtelen vagy gyári munkát választani mert nem vesznek fel sehová .....és akkor még ilyen helyen is válogatnak még akkor is ha tudják hogy a fiatalság nagyrészét elviszi külföld és a munkáltatók még mindig nem igen fogják fel de azért meg panaszkodnak hogy nincs munkaerő aki meg megy nem veszik fel ilyen után inkább az is már kinn probálkozik.....
2019. márc. 21. 10:54
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

#28: Nem osztom az észt, tapasztalatból írtam. Ahova eddig jelentkeztem, mindenhol természetes volt az interjú. Igaz nem gyárakba mentem.

Ahol nincs interjú azt elképzelni sem tudom. Hogy működik? Bemegyek,mondom dolgozni akarok,ők meg mondják nekem oké akkor kezdhetsz is?

Természetes ha a munkáltató tudni akarja, hogy kit vesz fel.


#29: Nálad a pont... Nem értem miért háborodnak fel egyesek mert részt kell venni egy állásinterjún.


Kérdező! Hiába hozod fel a felszolgálást, szerintem egyáltalán nem gáz munka, és egy felszolgáló egyàltalán nem hülye! Egyetem alatt kisegítettem étteremben felszolgálni. Nem nulla IQ-val rendelkeztek az ott dolgozók...

2019. márc. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

Csak hogy felvidítsam egy kicsit a kérdést, és vonjuk le a tanulságot, álljon itt két megtörtént eset.


1. Interjú, teszt, 3 válasz közül kellett választani, A, B vagy C.


Felvételiző: szerintem A.

Interjúztató:... Khm, kicsit gondolkozzon még, lehet, nem az a jó válasz...

F. : akkor C

I. : hát még mindig nem jó, gondolkozzon még.

F. : akkor nem tudom.

I. : ha nem jó az A és C válasz, akkor mi lehet a megoldás?

F. : nem tudom.


2. Formanyomtatvány kitöltés közben:

I. : neve?

F. : Gipsz Jakab

I. : lakcíme?

F. : mi?

I. : hol lakik?

F. : Piri nénémnél, a nyári konyhába'.

2019. márc. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!