Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fiatalok Szerintetek nem...

Fiatalok Szerintetek nem tiszta vicc hogy még egy csomagolói munkakörbe is interjúzni kell?

Figyelt kérdés
Amikor már tényleg úgy vagy vele hogy képtelen vagy gyári munkát választani mert nem vesznek fel sehová .....és akkor még ilyen helyen is válogatnak még akkor is ha tudják hogy a fiatalság nagyrészét elviszi külföld és a munkáltatók még mindig nem igen fogják fel de azért meg panaszkodnak hogy nincs munkaerő aki meg megy nem veszik fel ilyen után inkább az is már kinn probálkozik.....
2019. márc. 21. 10:54
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
48%

"amelyik nem válogatja meg,"



Aztán kérdés van-e kiből válogatni.Na ez a kérdés. Mert amíg egy helyre 10en jöttek addig oké na de most hogy 10 helyre jön 1 most kiből válogatsz?


Meg amíg te válogatsz meg szűrsz addig én találok 3 másik helyet....

2019. márc. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
#6 lehet azért magyarul kevésbé beszélsz jól, plusz oda is ekkora mellénnyel mentél. Ha van miből válogatni még szép hogy interjúztatnak.
2019. márc. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

"lehet azért magyarul kevésbé beszélsz jól,"


Röhejes megjegyzés mert az ilyen aljamelóknál az emberek zöme helyből ukrán albán szerb stb.


És azok meg szó se nem rosszul.

2019. márc. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Magyar vagyok bocs hogy tanultam más nyelvet emiatt ragadt rám más is.....sosem mentem sehova nagy mellényel.....de állandóan megy hogy nincs munkaerő stb.....de a kommentelekből tisztelet a kivételnek de az jön le hogy a munkaválalló hibája minden.....volt olyan munkahely elvonoról is foglalkoztattak munkatársakat egy kicsit alkesz volt az illető .....
2019. márc. 21. 12:24
 15/32 anonim ***** válasza:
15%
Nem tiszta vicc, én még gyakornokot is interjúztatok
2019. márc. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Gyakornok az megint más és valószínű hogy komolyabb szakirányba megy egy helyre.....
2019. márc. 21. 12:44
 17/32 anonim ***** válasza:
54%

"most hogy 10 helyre jön 1 most kiből válogatsz?"


Oké, szóval ha már nincs ember, akkor vegyük fel a debilt is, aki akkor a leghasznosabb, ha nem csinál semmit?

2019. márc. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
19%
Ja velem több oldalas teszteket iratnak általàban. Volt olyan hely ahol tollbamondàst irattak velem. Szóbelin meg olyan flegmák aztàn nem vesznek fel. Pedig tesztet is jól megirtam elismerték. Olyan mintha el akarnàk üldözni a magyart. Pedig én dolgoznék becsületesen elfogsdható bérért.
2019. márc. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
18-as átérzem...... meg amikor stopperrel méri az időt HR-es csaj amikor a teszteket kell kitölteni....
2019. márc. 21. 13:53
 20/32 anonim ***** válasza:
49%
Ja igen. Tiszta hulyeseg. Inkabb csinalnanak proba munkat tobbet erne. Jol megirom a tesztet es meg igy se vesznek fel. Es eselyt se adnak hogy dolgozzak.
2019. márc. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!