Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fiatalok Szerintetek nem...

Fiatalok Szerintetek nem tiszta vicc hogy még egy csomagolói munkakörbe is interjúzni kell?

Figyelt kérdés
Amikor már tényleg úgy vagy vele hogy képtelen vagy gyári munkát választani mert nem vesznek fel sehová .....és akkor még ilyen helyen is válogatnak még akkor is ha tudják hogy a fiatalság nagyrészét elviszi külföld és a munkáltatók még mindig nem igen fogják fel de azért meg panaszkodnak hogy nincs munkaerő aki meg megy nem veszik fel ilyen után inkább az is már kinn probálkozik.....
2019. márc. 21. 10:54
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap meg olyan helyen voltam ahol nincs teszt ilyen kis ceg. Csavo kerdezi milyen iskolam van. Mondom okj. Azt mondja csak ennyi?? He?? Az nem iskola!! Nem ertem am mit szamit hisz nem kert vegzettseget a melohoz. Aztan meg azt mondja 150 bruttonal nem tud tobbet adni. Ami azt jelenti kezhez kapnek talan 90 ezret. De azt mondja meg nem tudja felvesz e majd felhiv:D Akar a halal oda menni am el is jottem gyorsan. Nagyon el vannak fajulva itt a dolgok. Regen suliban jol ment nekem a nemet, szerintem elkezdem ujra tanulni magamtol. Szukseg lesz ra ugy erzem.
2019. márc. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Egyébként sztem is többet ér a próbamunka ott legalább látják hogy dolgozik az illető.....tesztet is simán elizgulhatja bárki....
2019. márc. 21. 14:14
 23/32 A kérdező kommentje:
Na ja sztem már lassan lexikont lehetne kiadni az ilyen sztorikból.....
2019. márc. 21. 14:16
 24/32 anonim ***** válasza:
69%
Nem mindegy, hogy kit, hova vesznek fül, mert rendszerint nem egyedül fog az egyén dolgozni, hanem közösségben.
2019. márc. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
82%

Talán tanulni kellene/kellett volna, és normális végzettséggel nem a gyárakba kéne jelentkezni munkára. De igen egyszerűbb itt háborogni. Minden munkahelyen van interjú. Vagy szerintetek az lenne a normális, hogy minden utcáról betévedt ember egyből mehet is dolgozni?

Lehet tovább duzzogni.

2019. márc. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Osztani könnyebb az észt ...az élet nem mindig úgy alakakul...de persze könnyű àm így beszélni akinek épp minden oké munkaterén.....amúgy a kutya se gondolta h àlltalàban interjúzni kell
2019. márc. 22. 07:39
 27/32 A kérdező kommentje:
Ja és jó lenne kicsit körbenézni azért mert kommentelőnek csettintésre összejött egy jó àllàs attól még nem kivàltsàgos mindenki.....én nem duzzogtam....de tudod még te is lehetsz majd ilyen helyzetbe.....és azért mert valaki gyàrba megy vagy jelentkezik dolgozni azt jelenti hogy tanulatlan ....akkor sok fiatal tàrsam is hülye mert itthon nemtud elhelyezkedni és kint külföldön diplomàval felszogàl stb.....
2019. márc. 22. 07:44
 28/32 anonim ***** válasza:
60%

" Minden munkahelyen van interjú. "


nem minden munkahelyen van interjú.... csak úgy mondom.

Ne osszuk az észt agyatlanul. Igen van ahova "csak úgy " be lehet kerülni. Na olyan is a hely az igaz ott épkézláb ember nincs is csak cigányok meg alkeszek.

2019. márc. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj már, de hogy lehet nem gondolni, hogy interjú kell? Miből gondolod, hogy a munkáltató nem kérdez meg személyesen, hogy legalább azt lássa, hogy meg tudsz-e nyilvánulni értelmesen? Gyári munkára nem az értelmiség jelentkezik, nyilván ki akarja szűrni a 70-es IQ alattiakat legalább. Amúgy nem csak úgy összejött a munkahely az emberek nagyrészének, hanem megdolgoztak érte, tanulással, alázattal, írtak szakmai önéletrajzot, majd hozzá értelmes kísérőlevelet, aztán az interjún is meg tudták erősíteni, hogy tényleg alkalmasak az adott munkakör betöltésére.

Te meg picsogsz. Van nagyon max. egy érettségid, aztán jó napot, de várod, hogy majd te leszel az ász, és duzzogsz, ha közlik, hogy nagyon nem vagy az. Szerintem bőven azért hasalsz el az interjúkon, mert ott is ilyen végtelen arroganciával adod elő magad és a fszságaidat, ebből meg komolyabb helyeken sem kérnek, egy csomagoló robottól meg abszolút öngól.

Ne verd az asztalt külfölddel, előtted is nyitva az ajtó. Ott is van gyári munka, csak abból a bérből még jobban is élnél.

2019. márc. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Nem csak egy érettségim van hanem van okj-s bízim is ......nem vagyok arrogàns és nem szoktam így fellépni interjún sem de ezt màr írtam ....most mit húzod fel magad lehet tagadni de nem mindenki dolgozik meg egy adott pozícióért.....tudom hogy előttem is ott a lehetőség én nem mondtam hogy nincs és eleve nem én voltam aki lehülyézte azt aki nemtud itthon elhelyezkedni erre írtam akkor a kintre költözö magyar fiatalok is hülyék mert nem tudtak egyről kettőre lépni
2019. márc. 22. 10:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!