Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nálatok milyen következménye...

Nálatok milyen következménye lenne annak ha a munkahelyeteken drasztikusan csökkenteni akarnák a béreket?

Figyelt kérdés
Úgy értem ti felmondanátok abban az esetben, ha pl. nettó 290 ezer helyett 190 ezret kapnátok, én igen. Most jött hozzánk új vezetőség és belebegtette ezt.
2019. márc. 23. 12:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Kár volt Balázskát emlegetni, már meg is jelent.
2019. márc. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az a baj, hogy ez annyira nem is elképzelhetetlen. Ott a hetes válaszoló, ő tuti nem balu kapitány, és tessék, ott is sokan leléptek, mert kevesebb lett a bér. És gyanítom ugyanúgy visszatöltötték soraikat. Meg tényleg van ilyen nyomorult fajta ember, akivel bármit meg lehet tenni, a morgáson túl nem csinál mást és elviseli ha nyakon öntik szarral. Élőben is nem egy ilyen emberrel találkoztam. Mondjuk az ilyen meg is érdemli.

Viszont balukát tényleg tarkón kéne csapkodni csak úgy, a miheztartás végett xD

2019. márc. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
12: Igen, sajna vannak ilyenek. És az ilyenekre jellemző még, hogy ahelyett, hogy tennének valamit az életük jobbra fordítása érdekében, inkább csak panaszkodnak, hőzöngenek, meg szidják azokat, akiknek jobban megy náluk.
2019. márc. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

"hogy tennének valamit az életük jobbra "


Mondjuk egy 45-50 feletti mi a lótököt tehet. nem kell sehova örülhet ha helye van bárhol is. nem megy el hova menne. hova kell sehova ha valahova mégis 10 körömmel kapaszkodik bele és jól teszi mert mást nem tehet

2019. márc. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Amikor estin a szakmám szereztem okj-n, az osztály fele 40 fölötti volt. Az egyiküknek három éve volt még nyugdíjig.

Nincs lehetetlen, csak tehetlen. (és majdnem mindenki munka mellett járt be)

2019. márc. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
33%

"m okj-n, az osztály fele 40 fölötti volt"


És:::: akkor mi van? Elvégzi lesz egy huszadik papírja ami szart se ér.


ennyi. nekem is van emlet okj-m (54 55-ös számú) sőt még egy FOSZ-om is (56-os számú..) és?

Mit érnek? Semmit.

Az ok: GYAKORLAT HIÁNYA!!!! ennyi.


elvégezhetek én akármit és?? gyakorlatot ad? nem.

És akkor odamegyek céghez hogy 55 vagyok (pl) és zéró gyakrolattal X végzettséggel állást keresek.. szóba se állnak velem

2019. márc. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Tudtommal mindenki dolgozik az említettek közül...

Hiányszakmát válassz és ne alibi papírt. :)

Meg érts is hozzá, ne csak végig seggeld. Az se árt. :)

2019. márc. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

"Meg érts is hozzá"


Aha. és a hozzáértést azt hol szerezzem meg? Mondjuk ahhoz egy hely is kéne ahol gyakorlatot szerzek és ha van gyak akkor lesz hozzzáértés. könyvekből nem lesz.


Na erre valami okos? ha fel se vesznek akkor hogy? Hol? Hogyan?

Hm?

2019. márc. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
87%
17: Hagyjd rá szerencsétlent! Végezhet ő akármit, ha otthagyja a jelenlegi helyét, csak közmunka (rongyos nettó ötvenért) meg gyári szalagmunka (nettó 120-ért) akadna egész Pest és Nógrád megyében.
2019. márc. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ja bocs, nem jöttem rá elsőre, hogy te vagy az Balázska. Neked úgyis mindegy, mit mond az ember, úgyhogy nem is erőlködöm.

(a legtöbb gyakorlatot kívánó szakmát oktató helyen amúgy van műhely és felszerelés...)

2019. márc. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!