Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ciki, hogy több mint 2 éve...

Ciki, hogy több mint 2 éve munkanélküli vagyok?

Figyelt kérdés

Előtte természetesen dolgoztam, tettem félre.


De elvesztettem a munkám, és azóta nem találok semmit. Hiába jelentkezgettem sok helyre. Az esetek 99%-ban vissza se jeleztek. Így feladtam.


Márcsak azért is adtam fel, mert csak gyári munka lehetne a környékünkön, én meg még egyszer egy gyárkaput se lépek át. Inkább éhen halok, de gyárat többet soha.



2019. márc. 25. 22:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is így volt. Volt két diplomám (egy alapszak és egy mester, számvitel területen), két nyelvvizsgám, jogosítványom, 3 év munkatapasztalatom. Egy évig folyamatosan küldözgettem a jelentkezésemet, két városba is, a nullához közeli visszajelzést kaptam. Úgyhogy ugy döntöttem, hogy innentől sz.rok rá, ne szórakozzunk már, itt fogok megőszülni.

Mivel gyári munkára itthon kizárt, hogy elmenjek (persze, még haljak is éhen), végül elmentem légiutaskísérőnek, csoda, hogy az sikerült. Ha ennek vége, elmegyek valahova külföldre egy gyárba vagy ilyesmi. Ezt a magyarországi munkakeresést én nem csinálom mégegyzser, az is biztos. Nem fogok otthon rohadni és arra várni, hogy valaki hajlandó legyen egyáltalán egy interjúra behivni.

2019. márc. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!