Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valaki megkérdezi, hogy...

Ha valaki megkérdezi, hogy milyen munka való egy lusta embernek, akkor miért javasolja az emberek 90%-a a közszférát?

Figyelt kérdés

2019. márc. 29. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Olyan javasolja, akinek gőze nincs, mit kell csinálni.

A lusta ember menjen biztonsági őrnek, ott nem fog megszakadni.

2019. márc. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Nincs olyan, hogy lusta ember.

Minden ember szeret lustálkodni, henyélő és semmitteni, de a legtöbben azért felfogják, hogy lustálkodni, henyélni és semmitteni egy kicsi büdös albérletben szár kajákat evve csaj nélkül annyira mégsem jó dolog, ezért elkezdenek tenni a céljaikért.

2019. márc. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Ìgy van,ahogy 2-es ìrja.

Mindenki szeret lustàlkodni,ìgy semmit se csinàlni.

Azonban hatalmas önfegyelemmel kitűzünk célokat ès azokèrt dolgozunk,ezek hajtanak minket ösztön szinten dolgozni ès hajtani.

2019. márc. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Azért dolgozunk, mert rá vagyunk kényszerülve és mert a többségnek nincs elég esze vagy mersze, kapcsolata a csaláshoz, sefteléshez,lopáshoz.

Szóval a munka nem emberré, hanem szánalmas rabszolga ösztönlénnyé tesz.Ügyesebbek beül ek valami protekcios állásba kávét fözni, papírt tologatni, vagy hr pi csának.Jó pénzért.

2019. márc. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%

Mi az hogy mindenki? Én még soha életemben nem láttam, hogy bárki ajánlotta volna.


Amúgy lusta embernek bármit ajánlanak, akkor az adott munkakörben dolgozó azonnal fel fog háborodni hogy "há me mé lennék én is lusta".

2019. márc. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!